Advertisement

Ukrył się przed policjantami... pod kocami

PolicjaBełchatów Poniedziałek, 20 marca 20232
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 38-latka, który odpowie za kierowanie autem w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyzna swoją jazdę zakończył na słupie energetycznym i uciekł, porzucając pojazd na miejscu zdarzenia, czym naraził się na dodatkowe konsekwencje. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, schował się przed policjantami w mieszkaniu i leżał pod stertą koców.

Ładuję galerię...

Kolizja miała miejsce w Bełchatowie przy ulicy Wspólnej. Skierowani do niej policjanci z bełchatowskiej drogówki zastali tam patrol straży miejskiej, który zabezpieczał miejsce zdarzenia.

Okazało się, że kierujący samochodem marki Audi swoją jazdę zakończył na słupie energetycznym, po czym uciekł, pozostawiając auto na miejscu. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległo nie tylko auto, ale również slup energetyczny, który przechylił się na drogę i stanowił zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. W tej sytuacji na miejsce wezwane zostało pogotowie energetyczne - mówi nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy bełchatowskiej policji.

 

Policjanci ustalili kierowcę pojazdu, jego adres, po czym złożyli mu wizytę. 38-latka policjanci znaleźli i zatrzymali w jego mieszkaniu.

Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności schował się przed policjantami w pokoju i leżał pod stertą koców. Bełchatowianin był kompletnie pijany, miał 3 promile alkoholu w organizmie. Tłumaczył, że uciekł, ponieważ nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami - dodaje Kaszewska.

 

Mężczyzna został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień oraz spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym. O dalszym losie nieodpowiedzialnego kierowcy zdecyduje sąd.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mishelin ~Mishelin (Gość)20.03.2023 22:03

To niech sobie ten jeden koc weźmie na dołek

30


tylko mina dla powag ~tylko mina dla powag (Gość)20.03.2023 14:54

W Piotrkowie jeden się chował w piecu kaflowym kilkanaście lat . taką mieliśmy zdolną MO :)

70


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat