Advertisement

Pogoda na weekend. W niedzielę może zagrzmieć

Strefa FM Piątek, 06 maja 20220
Ostatnie dni przyniosły nam całkiem przyjemną pogodę. Czy podobnie będzie w weekend? O tym w prognozie Łowców Burz Łódzkie.
fot.: pixabay fot.: pixabay

W piątek pogoda ustabilizuje się. Będziemy mogli liczyć na przejaśnienia, zachmurzenie będzie utrzymywać się na poziomie umiarkowanym i dużym. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 20 stopni Celsjusza. Wiatr będzie wiał z południowego wschodu w porywach osiągając do 15 km/h. Ciśnienie wysokie na poziomie 1021 hPa. W ciągu dnia nie powinny pojawiać się opady, choć nie wyklucza się lokalnego deszczu o charakterze konwekcyjnym.
Nocą ciśnienie nadal stabilne na poziomie 1021 hPa.

 

Sobota przywita nas słońcem. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do 21 – 22 stopni. Ciśnienie stabilne na poziomie 1021 hPa. Wiatr słaby z kierunków zmiennych. W późniejszych godzinach zachmurzenie będzie wzrastać do umiarkowanego. W ciągu dnia nie będą występować opady.
Nocą temperatura spadnie do 10 kresek.

 

Niedziela zacznie się ładną i słoneczną pogodą. Chmur będzie przybywać w ciągu dnia. Temperatura wzrośnie do maksymalnie 20 stopni. Wiatr zachodni w porywach osiągający do 20 km/h. Ciśnienie będzie wzrastać i pod koniec wyniesie 1025 hPa. W drugiej części dnia z północy do województwa wkroczy szeroka strefa opadów. Lokalnie może zagrzmieć. Podczas burz można spodziewać się silniejszych opadów deszczu, porywów wiatru do 70 km/h oraz drobnego gradu poniżej 1 cm.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat