Advertisement

Ocieplenia wciąż nie widać. Prognoza na weekend

Region Piątek, 03 marca 20231
Przed nami pierwszy marcowy weekend, ale wiosennego powiewu niestety nie uświadczymy, a z cieplejszymi ubraniami nie warto jeszcze się rozstawać. Grupa Łowcy Burz Łódzkie zapowiada, że póki co, zdecydowanego ocieplenia na horyzoncie jeszcze nie widać.
fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne

W piątek jednak będzie stosunkowo ciepło, w porównaniu do całego weekendu - do 4°C w ciągu dnia. Bez opadów, sporo przejaśnień i rozpogodzeń, a wiatr słaby i umiarkowany - zachodni.


W sobotę już zimniej. Nad ranem -2 stopnie, w ciągu dnia - nie więcej niż 1. Już bez chwil ze słońcem, ale za to z przelotnymi, słabymi opadami śniegu. Potęgować ziąb będzie silny, zachodni wiatr (w porywach do 50 km/h).

W niedzielę po mroźnej nocy (do -4 stopni) czeka nas dzień, który początkowo może przynieść trochę słońca. W dalszej części dnia ponownie możliwe przelotne opady śniegu. Maksymalnie 1 stopień na plusie, a wiatr nadal mocno potęgujący odczucie chłodu, zachodni i północno zachodni (do 40 km/h) - podsumowuje Michał Kochanowski z Łowców Burz Łódzkie.

Na wiosenne ocieplenie przyjdzie nam zatem jeszcze trochę poczekać.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Noo luuudzie ~Noo luuudzie (Gość)04.03.2023 12:39

To chojniak do dymisji. Tak dalej być nie może.

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat