Dwa medale kadetów AKS podczas OOM

AKS Piotrków Wtorek, 06 lipca 20211
Przynależność do ścisłej krajowej czołówki potwierdzili kadeci piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego. W klasyfikacji klubowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zajęli oni trzecie miejsce, tracąc do zwycięskiej ekipy z Poznania zaledwie jeden punkt.

Młodzi zawodnicy AKS-u podczas zawodów w Łodzi wywalczyli dwa medale. Po srebro w kategorii 65 kg sięgnął Mateusz Dawid. Na najniższym stopniu podium w kategorii 80 kg stanął z kolei Patryk Robaszek.

Dodatkowo aż trzech zapaśników zajęło piąte miejsca - Adam Pluta w kat. 45 kg, Kacper Chodakowski w kat. 60 kg oraz Adrian Nurkowski w kat. 71 kg.