Artykuły do tagu: Sportowy

Sprzęt sportowy dla szkół - czym się kierować przy wyborze?
Szkolny sprzęt sportowy musi być przede wszystkim bezpieczny, gdyż nie może stanowić żadnego zagrożenia dla użytkowników oraz otoczenia. Wyposażenie powinno posiadać certyfikaty jakości oraz ergonomii. Priorytetem jest, aby spełniał szereg rygorystycznych norm oraz standardów, ponieważ w innym przypadku nie zostanie dopuszczony do eksploatacji. Nie bez znaczenia jest również wytrzymałość, ponieważ omawiane urządzenia są wykorzystywane przez wiele godzin każdego dnia. Zastanawiasz się, jakie cechy odgrywają kluczową rolę? Poniżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie.
Rodzice przekazali sprzęt sportowy na rzecz szkoły
Szkoła Podstawowa w Gorzkowicach wzbogaciła się o nowy sprzęt sportowy. Taki prezent postanowili podarować rodzice uczniom uczęszczającym do tej placówki.
Rozpoczęto budowę kompleksu sportowego we Włodzimierzowie
W miejscu, w którym ma powstać kompleks sportowy we Włodzimierzowie, najpierw budowany jest parking. Obiekt znajdzie się naprzeciwko Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Przyrody. Prace mają zostać zakończone jeszcze w przyszłym tygodniu.
Pomóżmy młodemu pływakowi z Piotrkowa dotrzeć na Mistrzostwa Europy
Piętnastoletni pływak z Piotrkowa Trybunalskiego, Bartosz Sokalski jest najmłodszym Mistrzem Polski, startującym zarówno w kategorii OPEN jak i ZD. Teraz wypływa na szerokie wody, spełniając swoje marzenie o reprezentowaniu Polski na Mistrzostwach Europy w Padwie. Aby tam dotrzeć, potrzebuje jednak naszego wsparcia.
Polanik Cup już w niedzielę
Konrad Bukowiecki będzie gwiazdą tegorocznego Polanik Cup. Lekkoatletyczna impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę na stadionie miejskim Concordia.
Mamy to! Wielki sukces piotrkowskiego zawodnika
Mamy w Piotrkowie mistrza Europy! Stanisław Fussy, zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego wywalczył złoty medal Mistrzostw Europy U-17 w zapasach w stylu klasycznym.
Medal Mistrzostw Polski dla zapaśniczek AKS
Zawodniczki Atletycznego Klubu Sportowego Wiktoria Jaroniek i Karina Dolna wywalczyły brązowe medale podczas mistrzostw Polski juniorek w zapasach, które w ubiegły weekend rozegrano w Lublinie.
Medalowe żniwo Atletycznego Klubu Sportowego
Cztery medale przywieźli z mistrzostw Polski juniorów w zapasach w stylu klasyczny zawodnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego. Świetnie w weekend spisały się także ich koleżanki.
Inauguracja w złotym kolorze
Pięć złotych i dwa srebrne medale to dorobek zawodniczek piotrkowskiej Akademii Tańca Sportowego "Jaskółki" podczas tanecznych zawodów w Uniejowie, które zainaugurowały sezon w rywalizacji zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Tańca Sportowego.
16.11.2022 14:41
Medale zapaśników AKS
Zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego zdobyli dwa medale podczas silnie obsadzonego turnieju o Puchar Polski juniorów w Wałbrzychu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat