Advertisement

Certyfikat za promowanie zdrowia

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 23 stycznia 20230
Szkoła Podstawowa im. Zofii Grzybowskiej w Straszowie (gm. Rozprza) otrzymała z rąk wiceminister Edukacji Marzeny Machałek Certyfikat „Szkoła Promująca Zdrowie”. Dokument został podpisany przez Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka i Przewodniczącą Kapituły Krajowego Certyfikatu Przedszkole i Szkoła Promująca Zdrowie prof. dr hab. Barbarę Woynarowską.
fot.: UM w Rozprzy fot.: UM w Rozprzy

Szkoła Podstawowa w Straszowie należy do Krajowej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie oraz Europejskiego Programu Szkoły dla Zdrowia w Europie. Od lat podejmuje systemowe działania na rzecz poprawy zdrowia całej społeczności szkolnej. Jako pierwsza w gminie Rozprza uzyskała tak znaczące wyróżnienie na szczeblu krajowym w promowaniu zdrowia.

 

Na uroczystości wręczenia aktu w Ministerstwie Edukacji i Nauki, Urząd Miejski reprezentowała sekretarz Miasta i Gminy Rozprza Anna Kazimierczak, a szkołę dyrektor  Małgorzata Pokora.


Zainteresował temat?

2

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat