Advertisement

Artystyczne popisy w świątecznym klimacie

ePiotrkowRegion Środa, 25 stycznia 20230
W minioną niedzielę (22.01.2023) w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Czarnocinie odbył się już tradycyjnie Koncert Noworoczny. Gminne zespoły, które zaprezentowały się publiczności, wykonując najpiękniejsze świąteczne utwory, po występach zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Ładuję galerię...

Zespoły „Ludowa Biesiada”, „Koraliki” oraz „30+” przygotowały dla obecnych ucztę muzyczną, złożoną z kolęd i pastorałek. W programie znalazły się także teksty mówione głównie przez dzieci i muzyczne życzenia dla wszystkich babć i dziadków z okazji obchodzonego przez nich święta.


W nabożeństwie połączonym z koncertem wzięło udział wielu mieszkańców gminy oraz przedstawiciele samorządu. Obecni byli także poseł na Sejm RP Grzegorz Lorek oraz wójt Roman Miksa. Zabierając głos obaj wrazili ogromny podziw i gratulacje za wspaniały koncert oraz podziękowali artystom za pracę nad tworzeniem takich występów. Przekazali także życzenia dla wszystkich mieszkańców.

 

Koncert przygotowany został pod okiem dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Czarnocinie Mileny Dzięcielewskiej.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat