Advertisement

Artykuły do tagu: pokój

17.06.2022 08:19
Zaśpiewali dla pokoju
Koncert Chwały i Pokoju to wydarzenie, które z okazji Bożego Ciała odbyło się w Centrum Idei ku Demokracji. Koncert był połączony z modlitwą o pokój na świecie.
Jak urządzić przedpokój? Doradzamy
Przedpokój stanowi bardzo ważną część każdego domostwa. Jest on swoistą wizytówką całego domu, gdyż to właśnie tutaj witamy i przyjmujemy gości. Ważne zatem, by odpowiednio zaaranżować tę przestrzeń tak, by zapraszała do wejścia dalej. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak funkcjonalnie i estetycznie urządzić przedpokój.
Rockowa Droga Krzyżowa w Piotrkowie
Kościół Akademicki Panien Dominikanek ma nietypową propozycję dla mieszkańców regionu. Wierni, którzy chcieliby uczestniczyć w nabożeństwie upamiętniającym symboliczną mękę Chrystusa w drodze od Piłata na Golgotę, mogą skorzystać z pomysłu przeżycia tego czasu na rockowo.
Mężczyźni na ulicach Piotrkowa
Szli w intencji pokoju. Męski Różaniec Publiczny organizowany jest już niemal od trzech lat. Dziś (5 lutego) odbył się już po raz 35.
Motywy leśne - przenieś pokój Twojego dziecka do bajkowej krainy
Jeśli właśnie stoisz przed zadaniem aranżacji pokoju dla twojego malucha, chcesz aby był on wyjątkowy, przyjazny, pełen uroku oraz aby twoje dziecko z przyjemnością spędzało w nim czas i nigdy się nie nudziło?
Urządzenie przedpokoju to nie jest prosta sprawa, zobacz nasze porady!
Przedpokój to zazwyczaj nieduże pomieszczenie. Pomimo niewielkich rozmiarów pełni bardzo istotną rolę w mieszkaniu. Aranżując go, warto zadbać oto, aby był estetyczny i funkcjonalny. Pamiętaj jednak, że urządzenie przedpokoju to nie jest prosta sprawa. Tym bardziej, gdy jest on długi i wąski. W takim razie, na co zwrócić uwagę? Zobacz nasze porady!
Najważniejsze meble w pokoju nastolatka. O czym pamiętać?
Każdy nastolatek ma oczekiwania dotyczące urządzenia swojego pokoju. Młody człowiek potrzebuje wyrażenia własnej indywidualności, dlatego pomieszczenie powinno być dostosowane do jego potrzeb. Należy jednak zwrócić uwagę na funkcjonalność wyposażenia. Jakie meble mają największe znaczenie? Jak zaaranżować wygodne wnętrze?
Dzieci lubią mieć ładny pokój
Rodzice dołożą wszelkich starań, by ich dzieciom niczego nie brakowało. Zarówno na polu edukacyjnym, czy też na plaży chcą by ich dziecko, czuło się wyjątkowo. Miejscem, w którym siłą rzeczy nasze pociech spędzają wiele czasu, jest nasze mieszkanie. Obecnie większość pociech dysponuje własnym albo współdzielonym z rodzeństwem pokojem, który wymaga odpowiedniego wyposażenia. Kluczem do tego, by dziecko dobrze się czuło na świecie, jest miłość. Jednakże dobrze wyposażony pokój także ma wielkie znaczenie. Trzeba o tym pamiętać.
Łóżko domek - odkryj nowe możliwości w urządzaniu pokoju dla dziecka
Pokój dla dziecka wymaga bardzo szczególnego przygotowania. Urządzanie pokoju dla dziecka jest zadaniem nieco trudnym i skomplikowanym zwłaszcza dlatego, kto nie ma zmysłu kreacji wnętrz. Współcześnie w tym względzie istnieją bardzo szerokie możliwości aranżacji pomieszczenia. W sklepach są dostępne bardzo różnorodne akcesoria do pokoju dziecięcego.
19.09.2018 10:08
O misjach pokojowych ONZ
W sobotę 22 września o godz. 17 w sali konferencyjnej Centrum idei „Ku Demokracji” odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Krawcem – członkiem jednostek specjalnych, który opowiadać będzie o misjach pokojowych ONZ.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat