Artykuły do tagu: pętla

Pętla już gotowa. Czeka na
Zgodnie z planem zakończył się remont pętli autobusowej przy ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim, polegający na zdarciu starej i ułożeniu nowej nawierzchni zajezdni. Tym samym to miejsce jest już gotowe na przyjęcie autobusów elektrycznych.
Pętla przy ul. Słowackiego będzie tymczasowo zamknięta
Mieszkańcy korzystający z przystanku autobusowego na pętli przy ul. Słowackiego będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Od poniedziałku (31.07), przez około tydzień, pętla przy ul. Słowackiego będzie wyłączona z ruchu. Autobusy będą rozpoczynać kursy na przystanku Concordii/Słowackiego.
Urząd bardziej przyjazny niedosłyszącym
Urząd Miasta i Gminy w Rozprzy otrzymał nieodpłatnie pętlę indukcyjną. To dzięki uczestnictwu w projekcie „Akademia samorządowa: Dostępność plus – mazowieckie i łódzkie”. Dzięki temu urządzeniu nasz urząd stanie się bardziej przyjazny dla osób niedosłyszących.
Trwa remont pętli autobusowej przy Dworskiej
Zniszczona pętla autobusowa przy ul. Dworskiej w Piotrkowie zyska nową jakość. Trwa remont, a nowy obiekt ma być gotowy w listopadzie.
Pętla na Wierzejach po remoncie
Zakończyła się przebudowa pętli autobusowej na osiedlu Wierzeje. Prace trwały pół roku.
Zmiana tras autobusów MZK na Wierzejach
Z powodu prac przy przebudowie pętli na Wierzejach, zmienią się trasy miejskich autobusów kursujących na to osiedle.
02.05.2018 13:31
Na Wierzejach praca wre
W Piotrkowie cały czas trwa przebudowa pętli autobusowej na osiedlu Wierzeje wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Jeziorną i fragmentem drogi do ulicy Dalekiej.
Pętla na Wierzejach zyska nowe oblicze
Rozpoczęła się przebudowa pętli autobusowej na Wierzejach. Na tę inwestycję mieszkańcy czekali wiele lat. Poprawi się nie tylko sama estetyka, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.
Na Wierzejach budują nową pętlę
Od poniedziałku trwają prace na pętli autobusowej przy ul. Wierzejskiej.
Będzie modernizacja pętli na Wierzejach
Dobra wiadomość dla mieszkańców osiedla Wierzeje. Projekt złożony w ramach budżetu obywatelskiego, dotyczący modernizacji pętli autobusowej, zostanie zrealizowany.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat