Artykuły do tagu: opakowanie

Papier pergaminowy do kontaktu z żywnością – dlaczego go potrzebujesz?
Papier pergaminowy na co dzień wykorzystywany jest w branży spożywczej jako idealny papier do pakowania żywności oraz do pieczenia. Warto zaopatrzyć w niego zarówno swoją firmę z branży, jak i kuchenną szufladę w domu. Dzięki specjalnej strukturze papier pergamin nie przemaka – nie przepuszcza ani wilgoci, ani tłuszczy. Papier pergamin do pieczenia dba o jakość wypieku i jest bezpieczny – odporny na wysokie temperatury. Jak czego wykorzystywać papier pergaminowy i gdzie go tanio kupić? Podpowiadamy w artykule!
Dobre pierwsze wrażenie – o tym, czy opakowanie produktu jest ważne
Dobre opakowanie to przede wszystkim solidne opakowanie, ale nie można zapominać także o względach estetycznych. Stara zasada głosi, że kupujemy oczami, dlatego pewne jest, ze klienci zwrócą uwagę na wygląd pudełka, w którym otrzymują produkt. Dlaczego opakowanie jest tak ważne? Jak wybrać to odpowiednie? Podpowiadamy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat