Artykuły do tagu: leżaki

Kino na leżakach znów w Piotrkowie
W Piotrkowie znów będzie można obejrzeć filmowy seans w plenerze. Wydarzenie zaplanowano w najbliższą niedzielę na placu przy Mediatece 800-lecia.
Jakie meble warto mieć w swoim ogrodzie?
Przydomowy ogród to miejsce, w którym można oddać się relaksowi po ciężkim dniu i wypocząć na świeżym powietrzu. Aby była to przestrzeń, w której będzie spędzać się czas z prawdziwą przyjemnością, koniecznie trzeba zadbać o jej odpowiednią aranżację. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego ogrodu są meble ogrodowe. Dzięki nim wypoczynek na łonie przyrody stanie się czasem naprawdę wyjątkowym. Dla jakich mebli warto znaleźć miejsce w przydomowym ogrodzie?
Już w środę w Piotrkowie znów zagości "Kino na leżakach". Na plenerowy seans będzie można wybrać się pod Mediateke 800-lecia, a wyświetlony zostanie francuski przebój komediowy "I znowu zgrzeszyliśmy, Dobry Boże".
Napisy końcowe
W ostatni wakacyjny czwartek w Rynku Trybunalskim były tłumy. To za sprawą ostatniego seansu w ramach cyklu "Kino na leżakach". Zainteresowanie akcją było tak duże, że dla wielu osób nie znalazło się już miejsc siedzący. To jednak nie stanowiło problemu, ponieważ przybyli zabrali ze sobą m.in koce bądź po prostu siadali na ziemi.
Kino na leżakach wraca do Piotrkowa
„Kino na leżakach” znów zagości w naszym mieście. Tym razem będzie miało formę cyklu sierpniowych pokazów, które odbywać się będą w Rynku Trybunalskim i na placu przy mediatece.
Ogólnopolski projekt „Kino na leżakach” zagości również w Piotrkowie
Podobnie jak w Tomaszowie, również w Piotrkowie Trybunalskim mieszkańcy będą mogli oglądać filmy z leżaków. Pierwszy seans już w niedzielę.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat