Advertisement

Artykuły do tagu: biznes

ABC Biznesu. Seminarium dla przyszłych przedsiębiorców
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza chętnych do wzięcia udziału w seminarium poświęconym finansowo-prawnym aspektom planowania, zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
Podhoran Polska Gazelą Biznesu i Diamentem Forbes w naszym regionie
Podpiotrkowski oddział grupy Podhoran zamyka pierwsze półrocze z dwoma prestiżowymi nagrodami na swoim koncie. Na rynku firma zyskała miano rzetelnego kontrahenta i dobrego pracodawcy.
Wiatrakowce produkują w Piotrkowie
Mały, zwinny, w dodatku kosztuje tyle, co samochód, a nie trzeba stać w korkach. Wiatrakowce (podobno) stają się coraz popularniejsze. Maszyny przypominające małe helikoptery produkowane są w Piotrkowie. Wiedzieliście o tym?
Biznes w Internecie radzi sobie coraz lepiej, czyli kilka słów o e-commerce
Prowadzisz swój biznes z sukcesami od dłuższego czasu. Niepokoi Cię jednak stale rosnąca konkurencja i fakt, że teren na którym działa Twoja firma jakby nie patrzeć jest dość hermetyczny. Jak zatem dotrzeć do szerszego grona odbiorców? Odpowiedź na to pytanie jest dziecinnie prosta – założyć sklep internetowy! To właśnie dzięki działalności online masz szanse na dotarcie do osób, które do tej pory nie miały możliwości zapoznania się z Twoim produktem. To ogromna szansa rozwoju, czemu więc z niej nie skorzystać?
Toxic Jeans kolejnym najemcą w Focus Mall
Focus Mall w Piotrkowie podpisał umowę najmu z odzieżową marką Toxic Jeans. Salon zostanie urządzony na 80 metrach kw. powierzchni na parterze vis-a-vis sklepu Home&You. Otwarcie nowego butiku planowane jest na przełomie marca i kwietnia 2015 roku.
Pepco wynajęło powierzchnię w Focus Mall
Focus Mall Piotrków Trybunalski, galeria rozrywkowo-handlowa wchodząca w skład sieci Focus Mall, wynajęła blisko 400 mkw. powierzchni firmie Pepco. Sklep zostanie urządzony na parterze galerii w sąsiedztwie salonu jubilerskiego Apart oraz butiku Mohito. Otwarcie planowane jest na połowę kwietnia 2015 roku.
Łódzkie jedzie z misją gospodarczą do Chin. Przedstawiciele siedmiu firm z naszego województwa, wyjadą przekonywać chińskich biznesmenów do lokowania swoich pieniędzy w Łódzkiem.
Jak osiągnąć sukces w e-biznesie? Czyli jak efektywnie prowadzić np. sprzedaż w sieci będzie się można dowiedzieć 11 stycznia w Piotrkowie. Samochód, który jeździ po całym województwie ze specjalistami w tej dziedzinie, zawita do naszego miasta.
Do 40 tys. zł dotacji na założenie firmy mogą otrzymać mieszkańcy m.in. powiatu piotrkowskiego, którzy wezmą udział w dwóch unijnych konkursach Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego – „Wirtualny biznes” i „Spełniona w biznesie”. Rekrutacja do każdego z nich potrwa od 27 stycznia do 10 lutego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat