Advertisement

Artykuły do tagu: Zlot

Złota Wieża Trybunalska dla Bronisława Brylskiego
W czwartek wieczorem na Zamku Królewskim w Piotrkowie wręczono 40. Złotą Wieżę Trybunalską. Statuetka trafiła do rąk Bronisława Brylskiego.
Zlot pojazdów militarnych
W najbliższy weekend warto wybrać się do podradomszczańskiego Smotryszowa. Właśnie tam w sobotę i w niedzielę odbywać się będzie II Ogólnopolski Zlot Pojazdów Militarnych.
24.04.2013 09:49
Urząd Miejski w Sulejowie jako współorganizator zaprasza placówki oświatowe z terenu gminy Sulejów do udziału (17 - 19 maja) w XIV Ogólnopolskim Zlocie Sportowo-Rekreacyjno-Ekologicznym “Szlakiem Nadpilicznym” Ludowych Zespołów Sportowych im. Wiesława Gajzlera.
Stado mustangów w Piotrkowie
Ma ponad 4-litrowy silnik, ponad 400 koni mechanicznych i potrafi spalić nawet 40 litrów paliwa. Takiego pojazdu na co dzień używa jeden z członków Mustang Klub Polska, którego przedstawiciele zebrali się dzisiaj w Piotrkowie.
Dziś zaczyna się wielkie palenie gumy
Już dziś wieczorem (27.07.piątek) w Borkach początek trzydniowej imprezy dla miłośników i posiadaczy amerykańskich samochodów pn. II Zlot RoadRunners.
Radomsko: Zlot pojazdów militarnych
I Zlot Pojazdów Militarnych zorganizowany przez radomszczańskie Stowarzyszenie Sympatyków Pojazdów Militarnych „Rota” odbył się w Smotryszowie koło Radomska.
Zlot miłośników aut po raz drugi
Rozprzański Zlot Samochodów Tuningowanych zyskuje coraz większa popularność. W tym roku na zlocie, który odbył się po raz drugi, można było podziwiać rekordowo dużo pojazdów.
Ponad 350 uczestników z 6 województw weźmie udział w trzynastej edycji Ogólnopolskiego Zlotu Sportowo - Rekreacyjno - Ekologicznego „Szlakiem nadpilicznym” Ludowych Zespołów Sportowych im. Wiesława Gajzlera.
W najbliższy wtorek (1 maja) na stadionie w Rozprzy odbędzie się Majówka Rozprzańska, czyli Drugi Rozprzański Zlot Motoryzacyjny.
Zlot Samochodów Tuningowanych
Już 1 października odbędzie się I Rozprzański Zlot Samochodów Tuningowanych. W programie oprócz wystawy aut wiele innych ciekawych atrakcji.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat