Advertisement

Artykuły do tagu: Zelów

Region: Kurczak wart 200 zł
Nieudana próba kradzieży kurczaka ze sklepowej lady.
Turyści z Ujazdu w powiecie tomaszowskim i Zelowa w powiecie bełchatowskim to ofiary lawiny jaka przeszła wczoraj w Tatrach.
Nawet 10 lat więzienia grozi mieszkańcowi Ozorkowa, który w ciągu trzech dni popełnił aż 5 przestępstw. Policjanci zatrzymywali go dwa razy.
Zakończyły się rozgrywki IV ligi - grupy łódzkiej. Mistrzem został Włókniarz Zelów, który w ostatnim meczu wygrał w Galewicach z miejscowym zespołem Gal Gaz 3:1.
Agresywny właściciel spokojnych psów ?
W podzelowskiej hodowli psów Tosa Inu doszło do ponownej kontroli. Przypomnijmy, że sprawą zajął się piotrkowski TOZ, po tym jak Grażyna Fałek, prezes oddziału obejrzała makabryczny film, w którym dochodzi do wzajemnego zagryzania psów.
Makabryczne sceny w podzelowskiej wsi
"Jeśli on cię nie zagryzie to ja Cię zastrzelę - szyld z takim napisem widnieje na bramie jednej z podzelowskich posesji, w której hodowane są psy rasy Tosa Inu. Ta japońska rasa zaliczana jest to jednej z najbardziej agresywnych na świecie.
W miejscowości Dobrzelów w powiecie bełchatowskim doszło wczoraj w godzinach południowych do tragicznego wypadku. 7-letni chłopiec wychodząc ze szkolnego autobusu wpadł pod nadjeżdżającego tira. Poniósł śmierć na miejscu.
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca gminy Zelów, który podczas awantury z 47-letnią żoną pchnął ją nożem w klatkę piersiową. Lekarze uratowali życie kobiety.
Nadmierna prędkość była prawdopodobnie przyczyną śmiertelnego wypadku do jakiego doszło dziś rano w gminie Zelów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat