Artykuły do tagu: Wypadek

Wypadek z udziałem niepełnosprawnych dzieci
Do wypadku doszło w środę rano na drodze w Kamocinku w gminie Grabica. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że wyjeżdżający z drogi podporządkowanej renault scenic nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z busem (mercedes).
DK12 znów zablokowana. Tym razem potrącony został pieszy
Na krajowej „dwunastce” w Sulejowie doszło do potrącenia pieszego.
Wypadek przed Poniatowem. Fiesta wylądowała w lesie
W piątek ok. godz. 10 do wypadku doszło na drodze krajowej nr 12 tuż przed Poniatowem.
61-letnia mieszkanka gminy Wola Krzysztoporska zginęła w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 74, pomiędzy Dobrzelowem a Wielopolem (gmina Bełchatów). Policjanci badają okoliczności tragedii.
Kolejny wypadek w Przygłowie.
W środę po południu do wypadku doszło na krajowej "dwunastce" w Przygłowie.
Najechał kobiecie na stopę. Policja szuka świadków
Policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło kilka dni temu w Piotrkowie. 6 kwietnia ok. godziny 14.20 w Al. Armii Krajowej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Szkolną, na oznaczonym przejściu dla pieszych kierowca nieustalonego jak dotąd samochodu nie ustąpił pierwszeństwa pieszej i najechał przednim kołem na jej stopę.
Wypadek w Przygłowie. Rowerzysta w szpitalu
Na krajowej „dwunastce” doszło w poniedziałek przed południem do wypadku.
Zderzenie na skrzyżowaniu Słowackiego/Kostromska
Na skrzyżowaniu ul. Słowackiego i Kostromskiej w Piotrkowie doszło w niedzielę wieczorem do wypadku drogowego.
Pijany kierowca forda wylądował w rowie
Na drodze krajowej 91 w powiecie piotrkowskim doszło do wypadku drogowego. Dyżurny piotrkowskiej Komendy Policji, jadąc po służbie w kierunku Rozprzy, zauważył leżącego w rowie forda escorta. Funkcjonariusz zatrzymał się, aby udzielić pomocy. Dochodząc na miejsce zauważył, że kierowca forda wysiada właśnie z auta. Policjant zaczął pytać o szczegóły zdarzenia.
Zginął 23-letni motocyklista
Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, w którym zginął 23-letni motocyklista.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat