Reklama

Artykuły do tagu: TUI

Czy cienkie etui na telefon jest funkcjonalne?
Telefon towarzyszy nam praktycznie każdego dnia, dlatego warto zadbać o jego bezpieczeństwo, kupując funkcjonalne etui. Nowe ultrasmukłe smartfony aż krzyczą swoim eleganckim designem, więc szkoda ukrywać je w masywnych obudowach. Na rynku mamy dostęp do wielu wariantów pokrowców, w tym cienkich, które nie zwiększają rozmiaru urządzenia. Czy warto inwestować w taki typ obudowy?
Korfu – wakacje na najbardziej zielonej wyspie Grecji
Podróżnicy z całego świata zgodnie twierdzą, że wyspa Korfu jest najbardziej zieloną, grecką wyspą. Tutejszy krajobraz tworzą turkusowe wody wpływające do malowniczych zatok oraz zielone wzgórza porośnięte licznymi gajami oliwnymi i drzewami pomarańczowymi. Przez miasteczka i wioski prowadzą wąskie, kręte uliczki, którymi dojechać można do szerokich plaż z przejrzystą, ciepłą wodą. To miejsce idealne na wakacje dla fanów błogiego lenistwa i dla tych, którzy nawet przez chwilę nie usiedzą w jednym miejscu.
Ranking TOP3 etui na telefon z psem
Smartfony to przedmioty, z których korzysta się codziennie. Służą do komunikacji, nauki i rozrywki. Aby odpowiednio o nie zadbać i zagwarantować im ochronę, warto zainwestować w dobre etui. Należy pamiętać, że jest ono nie tylko doskonałym zabezpieczeniem, ale również wspaniałą ozdobą, która nadaje smartfonowi nowy design. Pokrowiec na telefon możesz dobrać według własnych upodobań i preferencji. Zatem, jeśli uwielbiasz futrzaki, możesz zainwestować w słodkie etui na telefon z psem. Z pewnością doda ono Twojemu smartfonowi uroku i przyciągnie wzrok wielu osób. W ten sposób możesz się wyróżnić i pokazać światu swoją pasję, upodobania i styl.
Wakacje coraz bliżej…czy warto korzystać z First Minute?
Wiosna zbliża się wielkim krokami. To dobry czas, aby zadbać o odpoczynek i rozejrzeć się za ofertami wakacyjnymi dla siebie lub całej rodziny. Na co zwracać uwagę przeglądając propozycje biur podróży i czy najkorzystniejsze cenowo „okazje”, to rzeczywiście oferty typu LAST MINUTE?
Tor łyżwiarski będzie modernizowany
Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace związaną z przebudową tomaszowskiego toru łyżwiarskiego. Ministerstwo Sportu i Turystyki uwzględniło w planie rocznym na ten rok dofinansowanie inwestycją kwotą 2,5 mln złotych.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat