Artykuły do tagu: RDOŚ

Twardościomierz leeba - dlaczego warto kupić to urządzenie?
Wykorzystanie metali w różnych kategoriach przemysłowych, uznaje się za powszechne i często obowiązkowe do przeprowadzenia określonych procesów technologicznych. Aby jednak określony metal mógł spełnić swoją funkcję wymaga przeprowadzenia testu jego parametrów, w tym szczególnie zweryfikowania jaką posiada twardość. Tę można sprawdzić i ustalić za pomocą twardościomierza Leeba. Jak to zrobić dobrze i w jakich warunkach wykonuje się taki pomiar?
Droga S12. Największa przeszkoda usunięta!
Decyzja środowiskowa w sprawie budowy drogi ekspresowej S12 została uprawomocniona, a to wielki krok w stronę rozpoczęcia tej niezwykle ważnej w naszym regionie inwestycji.
Liczyli ptaki w parku Poniatowskiego
Piotrkowski magistrat ma problem z ptakami. Samorząd wypowiedział wojnę gawronom, choć póki co nieskutecznie, gdyż nie ma na to zgody Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Dziś (18.05) RDOŚ przeprowadził wizję lokalną w parku im. ks. Józefa Poniatowskiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat