Artykuły do tagu: Pszczół

Kolejna część Pitbulla wchodzi do kin
Najbliższy tydzień oznacza nowe premiery. W piotrkowskim kinie Helios będzie można obejrzeć kilka ciekawych tytułów, w tym wspomniany w tytule nowy film Patryka Vegi. Jednak wśród nowości znajduje się, jak zazwyczaj, sporo propozycji dla rodzin z dziećmi, m.in. nowa część przygód kultowej Pszczółki Mai.
Światowy Dzień Pszczół. Jak pomóc tym ważnym owadom?
Pszczoły odgrywają w środowisku naturalnym, a tym samym w życiu każdego z nas bardzo ważną rolę. Na szczęście w ostatnich latach ich populacja nie jest zagrożona, bo ludzie podchodzą do nich z większą świadomością. Te owady możemy spotkać również w Piotrkowie. Między innymi o to zapytaliśmy pszczelarza Marcina Jończyka.
Zbigniew Wodecki: Zacząłem śpiewać przypadkiem
W piątek, 11 marca, w restauracji GulJana w Piotrkowie koncert zagrał Zbigniew Wodecki. Podczas trwającego ponad półtorej godziny występu muzyk i wokalista zaprezentował swoje największe przeboje. Były wśród nich między innymi „Zacznij od Bacha”, „Oczarowanie”, „Ten kraj”, „Znajdziesz mnie znowu”, „Pszczółka Maja” i „Chałupy”. W koncercie, na zaproszenie Zbigniewa Wodeckiego, zaśpiewała również Renata Zarębska.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat