Artykuły do tagu: Poezja

Spotkanie autorskie z Anną Milewską
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Milewską-Zawadą, które odbędzie się 9 września o godz. 17.00 w Czytelni dla dorosłych MBP, ul. Jerozolimska 29.
Kamiński będzie recytował poezję Wojtyły
Do obejrzenia autorskiego spektaklu Krzysztofa Kamińskiego, który będzie recytował poezję Karola Wojtyły zapraszamy w niedzielę do Sulejowa.
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mieli okazję spotkać się z Wojciechem Bonowiczem - poetą, publicystą, dziennikarzem.
W piątek (21 listopada) w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbyło się spotkanie literacko-plastyczne pn. "Świat dziecka w malarstwie i poezji".
Pokażą poezję w stylu folk
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na VII Powiatowy Turniej Recytatorski pn.: "Emocje zakute w słowa – poezja w stylu folk".
Wielki sukces młodej piotrkowianki
Finał Turnieju Poezji Śpiewanej Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego to marzenie niejednego. Udało się je spełnić Oldze Lisieckiej reprezentującej Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Olga, oprócz tego, że świetnie śpiewa i głos swój szkoliła przez kilka lat w szkole muzycznej, to dodatkowo uczęszcza na zajęcia teatralne w MOK prowadzone przez doświadczonego instruktora teatralnego Małgorzatę Kowalczyk.
Młodzi bywają jeszcze poetami
To nieprawda, że młodzi ludzie nie potrafią w sposób poetycki wyrażać swoich emocji. Udowodnili to z pewnością laureaci XIII Konkursu Poetyckiego „I Ty bywasz poetą...”. Jego uroczysty finał odbył się w czwartek (6 czerwca) w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Zdaje się, że tak, skoro go tak chętnie prezentuje go na scenie. Już po raz czwarty w Piotrkowie odbył się konkurs recytatorski „Pamiętajcie o ogrodach”. Tegoroczna edycja turnieju poświęcona była właśnie poezji Juliana Tuwima i nosiła tytuł „Poezjo! Jakie twoje imię?”.
Czy młodzież lubi Tuwima?
Zdaje się, że tak, skoro go tak chętnie prezentuje go na scenie. Już po raz czwarty w Piotrkowie odbył się konkurs recytatorski „Pamiętajcie o ogrodach”. Tegoroczna edycja turnieju poświęcona była właśnie poezji Juliana Tuwima i nosiła tytuł „Poezjo! Jakie twoje imię?”.
Wieczór liryki w Światowy Dzień Seniora
Ośrodek Edukacji Artystycznej zaprasza na "Wieczór Liryki", który odbędzie się 14 listopada o godzinie 17.00 (OEA, ul. Słowackiego 13).
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat