Artykuły do tagu: Podróż

Droga do Jerozolimy, to kolejny projekt fundacji PROEM z Zakościela. Od dwóch lat organizują oni „Podróż do Betlejem”, która przyciąga tysiące ludzi. W tym roku po raz pierwszy fundacja postanowiła zorganizować widowisko związane z Wielkanocą.
Nie mogli porozumieć się w sprawie megafonów
Znana jest wreszcie przyczyna niedziałających megafonów na dworcu kolejowym w Piotrkowie.
Dworzec PKP: Nie ma zapowiedzi pociągów
Pasażerowie na piotrkowskim dworcu PKP nie usłyszą zapowiedzi o przejeżdżających pociągach.
Piotrkowianie zdobyli Paryż
Rudy, Wodzu, Pride, Mariola, Adam, Mateusz, Tomek i Arek – grupa młodych ludzi z Piotrkowa przed tygodniem wyruszyła w podróż busem po Europie. Teraz napisali do nas z Paryża.
EuroTrip, czyli busem przez Europę
Czterech studentów - pilot samolotowy, operator urządzeń startowych, muzyk-kucharz i malarz-sportowiec organizuje wyjazd starym busem po Europie śladami polskich bohaterów.
Jechać do Egiptu czy nie jechać?
W Egipcie niespokojnie (po odsunięciu przez wojsko od władzy prezydenta Mohammeda Mursiego). Relacje medialne pełne są obrazów krwawych zamieszek. A w Polsce pełnia turystycznego sezonu i pytanie – jechać do Egiptu czy nie jechać.
30.06.2013 08:56
Rowerami dookoła Polski
Krzysztof Simkowski z Bełchatowa i Tadeusz Kulbat (kiedyś z Piotrkowa, później z Bełchatowa, teraz z Namysłowa) 20 czerwca dokładnie o godzinie 15.09 ruszyli z piotrkowskiego dworca w swoją podróż życia (szerzej pisaliśmy o nich w 25 numerze „Tygodnia Trybunalskiego”).
Piotrkowska Grupa Rowerowa na Białorusi
Choć tytuł mógłby na to wskazywać, to nie będzie opowieść o mocno znacjonalizowanym rolnictwie naszego wschodniego sąsiada. Nie będzie też o polityce i Łukaszence. Choć o polityce może jednak trochę będzie – polityce życiowych wyborów, która to grupie piotrkowian – zamiast nerwowego oczekiwania na doniesienia o kolejnym “upadku” biura podróży – kazała wziąć wakacyjny los w swoje ręce, a właściwie... nogi.
Dwie kobiety podbiją Bałkany na motocyklach
„Bałkany po raz pierwszy” to wyprawa motocyklowa dwóch młodych posiadaczek kategorii „A”, które chcą urzeczywistniać swoje marzenia o podróżowaniu w nieznane. Pomysłodawczynią wyprawy jest Asia Jankowska ze Złotoryi, która w tym roku zdała maturę. Z kolei piotrkowianka Ewa Pawlikowska (25l.) postanowiła do niej dołączyć - W końcu...co dwie głowy to nie jedna! - mówią dziewczyny.
Członkowie Piotrkowskiej Grupy Rowerowej wybrali się w kolejną zagraniczną podróż. Wczoraj sześciu rowerzystów wyruszyło na Białoruś.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat