Advertisement

Artykuły do tagu: Oferta

Dlaczego dajemy się naciągać akwizytorom?
Najpierw telefoniczne zaproszenie na pokaz, później prezentacja towaru i nagle decydujemy się na zakup zestawu garnków, znakomitej wełnianej pościeli, kosmetyków, a nawet usług medycznych. Opamiętanie przychodzi później, gdy zdajemy sobie sprawę, że kupujemy coś zupełnie niepotrzebnego za kosmiczne pieniądze. O tym, co powoduje, że dajemy się nabrać na takie oferty, rozmawiamy z Bartłomiejem Krasińskim, miejskim rzecznikiem konsumentów i psychologiem Michałem Szulcem.
Konta osobiste dla zamożnych – gdzie znajdziesz najlepszą ofertę?
Współcześnie rachunek bankowy to jeden z podstawowych produktów oferowanych przez banki. Jako klient zamożny, możesz wybierać nie tylko wśród standardowych propozycji banków, które są dostępne dla wszystkich, lecz także produktów znajdujących się w bankowości prywatnej. Dowiedz się, który bank przygotował najlepszą ofertę.
Pięć firm chce budować nową Szansę
Pięć firm chce wybudować nową siedzibę Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego Szansa w Piotrkowie. We wtorek otwarto oferty.
Inicjatywa Jeremie dla rozwoju firm
Dzięki kredytom zabezpieczonych poręczeniem portfelowym w ramach Inicjatywy JEREMIE mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą szybciej i prościej otrzymać kredyt.
Inicjatywa Jeremie: wsparcie dla małych i średnich firm
Jak wziąć kredyt na rozwój nowej firmy, która nie ma jeszcze historii kredytowej i odpowiedniej zdolności? Wystarczy skorzystać z poręczenia kredytu w ramach Inicjatywy JEREMIE.
Otwarto oferty na największą część projektu “Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Piotrkowie Trybunalskim”, czyli na część dotyczącą modernizacji samej oczyszczalni ścieków przy Podolu.
W Piotrkowie zainwestują Tajwańczycy?
Niewykluczone, że w naszym regionie zainwestują Tajwańczycy. Dyrektor Działu Gospodarczego Przedstawicielstwa Tajwanu w Polsce Chi Young Chen był wczoraj gościem prezydenta Piotrkowa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat