Artykuły do tagu: NocMuzeów

12.05.2018 17:13
Noc muzeów w Piotrkowie
„Noc muzeów w oświeconym zamku” to sobotnie wydarzenie organizowane przez Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim. Dla zwiedzających przygotowano wiele atrakcji.
Noc Muzeów także w Piotrkowie
Kat, Alchemik, stanowisko tkackie, strzeleckie, armaty, hełmy, miecze, szable, tarcze, walki szermierzy, namioty a także możliwość sfotografowania się w koronie na tronie króla Zygmunt Starego to i wiele innych rzeczy można zobaczyć podczas sobotniej Nocy Muzeów zorganizowanej przez piotrkowską placówkę.
Policja wczoraj  i dziś – Kręci nas bezpieczeństwo
Dzięki Grupie Rekonstrukcji Historycznej III Okręgu Policji Państwowej z Radomia pod dowództwem Pawła Murawskiego można było poznać sprzęt i umundurowanie dawnej policji, zobaczyć szermierkę na bagnety i oddać strzał z repliki rkm.Wz.28 Browning. A to wszystko podczas Nocy Muzeum w Wolborzu.
Będzie Gershwin i bułka z I wojny
Na dzisiejszą Noc Muzeów zaprasza piotrkowska placówka.
Noc Muzeów 2014 już w sobotę
Już w najbliższą sobotę (17 maja) w całej Polsce odbędzie się "Noc Muzeów 2014". Wystawy, projekcje filmowe, konkursy - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na wszystkich, którzy w sobotni wieczór zjawią się na Placu Zamkowym w Piotrkowie.
18.05.2013 20:48
Noc Muzeum w Piotrkowie
Pokazy fechtunku w szermierce klasycznej, żywa diorama Legionów Polskich czy warsztaty etnograficzne – to wszystko czekało w sobotni wieczór na tych, którzy zdecydowali się odwiedzić piotrkowskie Muzeum, w ramach ogólnopolskiej akcji „Noc Muzeów”. Impreza zakończyła się o godzinie 23:00.
Bełchatów: Noc Muzeów już w piątek
Już 17 maja o godzinie 18.00 rozpocznie się Noc Muzeów w Bełchatowie. Zapraszamy!
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat