Artykuły do tagu: Modrzewskiego

Zgodnie z harmonogramem przebiegają prace przy budowie bloku Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ulicy Modrzewskiego 8/14.
Piotrków: Blok TBS już z dachem
Budynek TBS przy Modrzewskiego ma już nowy dach. Koniec budowy coraz bliżej. Pierwsze spotkania z najemcami już po nowym roku.
Najpierw kaplica, potem kościół
Przy ulicy Modrzewskiego w Piotrkowie powstanie nowy kościół. Jednak zanim to nastąpi, archidiecezja łódzka wybuduje nam kaplicę, aby piotrkowianie mieli się gdzie modlić w oczekiwaniu na nowy kościół.
Walka o kościół w Piotrkowie
Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta rozpętała się prawdziwa burza w sprawie budowy w mieście kolejnego kościoła. Wątpliwości, co do potrzeby powstania nowego miejsca kultu mieli radni Lewicy.
Będzie nowy kościół w Piotrkowie
W Piotrkowie powstanie kolejna parafia, tym razem pod wezwaniem błogosławionego Jana Pawła II. Kościół miałby zostać wybudowany przy ulicy Modrzewskiego.
TBS : Kolejka jak za czasów PRL-u...
96 mieszkań tyle oferuje przyszłym najemcom piotrkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.
Jedno piętro bloków TBS-u już gotowe...
Budowa dwóch bloków Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Piotrkowie przy ulicy Modrzewskiego nabiera tempa.
Nowa galeria, nowe bloki, nowe problemy
W północnej części Piotrkowa rośnie nam wielka galeria handlowa i kilka bloków mieszkaniowych. Co prawda są to bardzo dobre wiadomości, jednak w tej części miasta robi się niestety coraz ciaśniej. Wybiegając w przyszłość, trudno sobie wyobrazić przejazd ulicą Modrzewskiego, kiedy ruszy galeria Focus Park, a do nowych bloków wprowadzą się lokatorzy, w dodatku w pełni zmotoryzowani.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat