Artykuły do tagu: Górnicza

Ścieżkę rowerową na Dmowskiego wybuduje firma z Piotrkowa
Przedstawiciele Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim zapowiadają kolejną inwestycję w zachodniej części miasta. W tym tygodniu przekazano plac budowy ścieżki rowerowej i chodnika na ul. Dmowskiego. Wiemy już kto wykona zaplanowane prace.
Błoto, dziury i prawie 500 garaży. Na Górniczej bez zmian
7 lat minęło, od kiedy pisaliśmy o kłopotach właścicieli garaży z ulicy Górniczej w Piotrkowie. Pomiędzy garażami nie było odwodnienia burzowego ani rowów. Woda płynęła środkiem drogi i niszczyła ją. Samochody grzęzły w błocie, a ludzie, by dostać się do garażu zakładali gumowce. Jak sytuacja wygląda dziś?
Piotrków: Co z tą Górniczą?
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta powrócił temat ulicy Górniczej. W wywołał go przewodniczący Jan Dziemdziora, którego o interwencję poprosili właściciele 470 garaży zlokalizowanych przy Górniczej.
Droga przez mękę na Górniczej
Ulica Górnicza w Piotrkowie. Usytuowana prawie na końcu miasta. Droga znajduje się “przez siatkę” z Piomą. I o ile nie ma tam specjalnie wielu domów, to znajduje się tam chyba największe w mieście skupisko garaży. Jest ich tu około 470. O kłopotach mieszkańców tej ulicy i właścicieli garaży pisaliśmy w “Tygodniu Trybunalskim” już latem.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat