Artykuły do tagu: Bezrobocie

9% bezrobocie w regionie łódzkim na koniec sierpnia
Według wstępnych danych (prognoza Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej), stopa bezrobocia rejestrowanego w sierpniu 2016 roku w województwie łódzkim wyniosła 9%.
Jakie bezrobocie w Piotrkowie?
Od 1991 roku bezrobocie w kraju nie było tak niskie. GUS podał najnowsze dane dotyczące rynku pracy. Na koniec lipca stopa bezrobocia w Polsce wyniosła 8,6%. Ile było u nas?
Kaufland w Rokszycach chce zatrudnić 200 osób
Centrum Dystrybucyjne Kaufland w Rokszycach w gminie Wola Krzysztoporska planuje zatrudnienie 200 osób, i to najchętniej mieszkańców okolicznych miast i gmin.
Piotrków. Seminarium „ABC biznesu” rozpoczęte
Ponad 100 osób uczestniczy w rozpoczętym dziś w Piotrkowie seminarium „ABC Biznesu”. Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej oraz do działających już przedsiębiorców, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania swej działalności.
Bezrobocie w mieście i powiecie spadło minimalnie
Bezrobocie w Piotrkowie nadal jest niższe niż w powiecie piotrkowskim, różnice nie są jednak duże. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku na koniec ubiegłego roku stopa bezrobocia była niższa niż rok wcześniej.
Zamykają Intermarche. 20 osób bez pracy
Zmiany w centrum handlowym Grupy Muszkieterowie w Piotrkowie. Market Intermarche zamyka swoją działalność przy Al. Sikorskiego. Bez pracy zostanie niemal 20 osób. Bricomarche z kolei zmienia lokalizację.
Jednocyfrowe bezrobocie od miesiąca
Pozytywne informacje płyną z Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie. Jest dużo ofert pracy, maleje bezrobocie i to nie tylko w całym kraju, ale także w naszym regionie.
Piotrków. ABC Biznesu rozpoczęte
Jak założyć własną firmę, w jaki sposób uzyskać dofinansowanie, jak rozliczać się z urzędem skarbowym - to tylko niektóre tematy, które będą poruszane podczas trzydniowego seminarium "ABC Biznesu", które rozpoczęło się we wtorek w piotrkowskim Starostwie Powiatowym.
Chcesz założyć firmę? Przyjdź na seminarium
ABC Biznesu to tytuł seminarium, które odbędzie się w dniach 13 - 15 października w Starostwie Powiatowym w al. 3 Maja 33 w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie przeznaczone jest dla osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania swojej działalności. Udział jest bezpłatny.
Motex z Sulejowa bez kontraktu. 170 osób do zwolnienia
170 osób straci pracę. Zwolnienia grupowe już w czerwcu zapowiedziała spółka Motex z Sulejowa, przez lata szyjąca bieliznę dla niemieckiego Triumpha.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat