Artykuły do tagu: bieg

Kolejny udany start Krystyny Rudzkiej
Kolejny udany występ zanotowała Krystyna Rudzka. Reprezentantka LZS Sulejów, tym razem zajęła II miejsce w półmaratonie SILESIA w Katowicach. Pani Krystyna startowała w kategorii K50 na dystansie 21,0975 km. Była to IX edycja Silesia Półmaraton rozgrywanego w ramach Silesia Marathon 2014.
Już w najbliższą sobotę, 4 października w Wolborzu odbędzie się Finał Centralny XIX Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych 2014. Uroczyste otwarcie zawodów nastąpi o godz. 11.00 na terenie parku za Pałacem Biskupów Kujawskich (teren Zespołu Szkół RCKU).
Biegowa niedziela w Piotrkowie
Pierwszy bieg wystartował dokładnie o 10.00. Na pierwszy ogień poszli niepełnosprawni na wózkach, ci mieli do pokonania 100 metrów. Rekreacyjne biegi niepełnosprawnych były jeszcze dwa. Radości w oczach zwycięzców nie dało porównać się z niczym.
To będzie ekstremalnie sportowy weekend
W najbliższą sobotę, 13 września po raz pierwszy w historii wystartuje Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego pod honorowym patronatem burmistrza Sulejowa.
Na pikniku mieli równe szanse
Piknik Równych Szans organizowany przez Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina oraz AZS odbył się w sobotę na boisku przy filii UJK w Piotrkowie.
Sulejowianka druga na podium
W niedzielę 8 czerwca zawodniczka LZS Sulejów Krystyna Rudzka zajęła II miejsce w II Biegu Miejskim o Puchar Burmistrza Opoczna.
Piotrkowianie pobiegli Piotrkowską
Aż 60 biegaczy z Piotrkowa wzięło udział w 12. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run w Łodzi.
Krystyna Rudzka z Sulejowa trzecia w półmaratonie
Ponad 1000 osób zgłosiło się do startu w II Półmaratonie Jeleniogórskim. Mimo trudnych warunków pogodowych (3 st. C), Krystyna Rudzka z LZS Sulejów, biegnąca w kategorii wiekowej 50+, zajęła III miejsce z czasem 2:01:14.
Nasi w maratonie łódzkim
Spośród 1638 osób, które ukończyły Łódź Maraton Dbam o Zdrowie znalazło się wielu mieszkańców naszego regionu. Najwyższe miejsca zajęli mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego i Bełchatowa.
Piotrkowianie na półmaratonie w Pabianicach
22 śmiałków z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic stanęło na starcie IV Pabianickiego Półmaratonu ZHP. W biegu wzięło udział 861 zawodników z Polski i zagranicy.