Advertisement

Z ITD do straży. Ochotnicy z Rozprzy otrzymali fiata

Strefa FMRegion Środa, 02 grudnia 2020466821
Strażacy z Rozprzy otrzymali samochód od Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi. Fiat ducato zmieni barwę z zielonej na czerwoną i będzie służyć w OSP.
fot. WITD Łódź fot. WITD Łódź

Fiat trafił już do tamtejszej jednostki ochotniczej, gdzie prowadzone są prace adaptacyjne, dzięki którym pojazd będzie przystosowany do służby w straży pożarnej. - Auto, które dostaliśmy od ITD będzie służyło grupie poszukiwawczo-ratowniczej oraz do innych celów związanych z naszą działalnością. Gdy tylko pojazd znalazł się u nas, wszyscy druhowie zaczęli działać, aby auto było przygotowane do naszych potrzeb. Bardzo nas zaskoczyło wsparcie lokalnych przedsiębiorców, mamy zapewnioną wymianę oleju i wszystkich filtrów, otrzymaliśmy także ofertę darmowego przemalowania pojazdu. Cieszy nas ta pozytywna reakcja. Dzięki temu wspólnie stworzymy pojazd, który będzie służyć lokalnej społeczności - mówi Piotr Skrobek, naczelnik OSP w Rozprzy.

 

Oficjalnego przekazania pojazdu strażakom z Rozprzy dokonali Paweł Kowalczyk, doradca wojewody łódzkiego oraz Paweł Onisk, dyrektor Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi.  


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)02.12.2020 20:05

Propaganda i promowanie swojej osoby najważniejsze, a stary grat będzie się psuł - chętnie za jakiś czas się dowiemy ile kosztowały roczne naprawy tego pojazdu
Nie ma się co oszukiwać , stare auto to proszenie się o problemy, a marka fiat niestety nie należy do czołówki niezawodności ...

40


gość_atom ~gość_atom (Gość)03.12.2020 08:15

A czy widzieliście że Macierewicz, Ziemba i Kowalczyk załatwili nam elektrownie jądrową w Bełchatowie.
Co o tym myślicie?
Trzeba im podziękować.

11


gość_fsd ~gość_fsd (Gość)03.12.2020 05:23

Jaja z ludzi sobie robią, co ma za znaczenie takie auto dla OSP. Pewnie zabawka dla kilku możnych strażaków a nie podbiesienie bezpieczeństwa. W tym kraju to jakaś paranoja przegoniła żenadę myśleniową

30


gość_normalnie ~gość_normalnie (Gość)03.12.2020 05:20

Dokładnie ktoś już tutaj napisał prawdziwe dobre zmiany nadejdą szkodzący Polsce pis zostanje odsunięty od władzy i takie głupoty też się skończą

22


ani ~ani (Gość)02.12.2020 14:09

Straż jest potrzebna ale bezpartyjna i działająca dla dobra mieszkańców a nie na pokaz bo komendant kandyduje. Jeśli przestaniecie bawić się w politykę będziecie mieli sponsorów oraz poparcie mieszkańców a nie tylko kilka osób. Kiedyś do tej jednostki rodzice wysyłali dzieci a teraz strach wysłać aby ich nie użyli w jakiejś gierce politycznej :(

81


gość_do góry glowy ~gość_do góry glowy (Gość)02.12.2020 21:05

Gratuluję róbcie swoje i nie przejmujcie się krytyką. Krytykują Ci co nic nie robią albo czegoś się boją. Wszystko się zmienia poczekajcie już niedługo... Gmina i dobre zmiany nadejdą. Powoli spokojnie. Powodzenia chłopaki.

23


gość_mosej ~gość_mosej (Gość)02.12.2020 21:08

W sam raz na imprezy będzie. Dzięki ale kto za to płaci, my podatnicy gminy. Beznadzieja

40


gość_tewu ~gość_tewu (Gość)02.12.2020 20:53

Fajnie jest wszystko krytykować. Krytykują głównie dyletamci. "Będą mieli na odpusty czym jezdzic", "zabawka prezesa/naczelnika", itp. Od strażaków ochotników wymaga się profesjonalizmu. Gdzie mają się szkolić?
Na żywym organizmie? Nie. Szkoła się w jednostkach PSP.
Nie wiem ile wozów bojowych posiada OSP Rozprza, ale ile by ich nie było, to zawsze ten bojowy zostanie w jednostce.
Nie ma grupy poszukiwawczej, to będzie. A jak nie będzie, to będę mieli samochód GLM, co w praktyce oznacza samochód transportowo-gospodarczy. Motopompa wiele miejsca nie zajmuje a 9 osób można przewieźć. Nie tylko na szkolenie. OSP Rozprza obsługuje szlak kolejowy jak też trasę A-1, gdzie zawsze moze dojść do wypadku komunikacyjnego i ewakuacja poszkodowanych, nie wymagających pomocy medycznej, przy użyciu wozów bojowych nie zawsze byłaby możliwa.
Gratuluję Druchowie z OSP Rozprza.
Nigdy nie zagasnie!

03


M ~M (Gość)02.12.2020 19:14

super trzymam kciuki za was

13


pspP ~pspP (Gość)02.12.2020 14:33

Jestem strażakiem z Piotrkowa i pierwsze słyszę ze macie zgodę w Rozprzy na utworzenie grupy poszukiwawczej!
Bez takiej zgody i formalnych struktur nie powinniście używać tych nazw.

54


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat