Wójt i nowa rada złożyli ślubowanie

Region Wtorek, 07 maja 20246
Radni wraz z wójtem Moszczenicy Dariuszem Magaczem złożyli dziś (7.05.2024r.) ślubowanie. Wielu radnych rozpoczyna pracę w samorządzie po raz pierwszy. Nową przewodniczącą Rady Gminy została Iwona Jarosińska.

Ładuję galerię...

Sesję otworzył radny - senior Waldemar Banaszczyk. Po złożeniu ślubowania rada wybrała prezydium. Przewodniczącą została Iwona Jarosińska, wiceprzewodniczącymi: Agnieszka Lewandowska i Adrian Wojtysiak.

 

Skład nowej Rady Gminy Moszczenica na kadencję 2024 - 2029:

 

 

 1. Waldemar Banaszczyk
 2. Marcin Deka
 3. Wiesław Grochulski
 4. Iwona Jarosińska
 5. Olga Jaros
 6. Wojciech Jarzębowski
 7. Agnieszka Lewandowska
 8. Michał Lewicki
 9. Zbigniew Nieśmiałek
 10. Piotr Patała
 11. Tomasz Rytych
 12. Arkadiusz Smuga
 13. Emil Szychta
 14. Mieczysław Wieczorek
 15. Adrian Wojtysiak

 

W inauguracyjnej sesji uczestniczyli zaproszeni goście: nowy wicestarosta powiatu piotrkowskiego Michał Tokarski, ustępujący z urzędu wójt Marceli Piekarek, skarbnik gminy Anna Kaźmierczak, sekretarz gminy Agata Biesaga, radni ostatniej kadencji, dyrektorzy i przedstawiciele gminnych instytucji, pracownicy urzędu, sołtysi oraz mieszkańcy.

 

Zarówno wójt, jak i nowa przewodnicząca Rady Gminy Moszczenica zapewniali o chęci współpracy na rzecz gminy.

 

Dziękuję mieszkańcom za okazane zaufanie, a radnym nowej kadencji gratuluję wyboru. Mam nadzieję, że razem będziemy pracować na rzecz rozwoju naszej gminy - mówił tuż po ślubowaniu nowy wójt Dariusz Magacz, dziękując jednocześnie odchodzącemu na emeryturę Marcelemu Piekarkowi, który pracował na rzecz gminy blisko 34 lata.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Baba z wozu koniom.. ~Baba z wozu koniom.. (Gość)16.05.2024 08:37

Radni muszą dobrze radzić dla GMINY. Są w Radzie nie dla realizacji własnego ego. Teraz nie jest ważne od KOGO przyszli, ale pamiętać muszą cały czas skąd przyszli, kim są i dokąd zmierzają jako Gmina. Zostali wybrani po to, aby pracować, analizować, szukać rozwiązań, podpowiedzieć, coś gdzieś podpatrzeć i słuchać, słuchać ludzi, rozmawiać z nimi bo mamy mądrych mieszkańców.

10


termit ~termit (Gość)08.05.2024 12:00

A najbardziej mi, żal Zdzisława wiecznego przytakiwacza, no bo co on teraz będzie robił!? Taki społecznik i nie dostał się do rady!? Ciekawe jaką funkcję obejmie Iwona w UG!?

22


go?ć_kierowca ~go?ć_kierowca (Gość)07.05.2024 18:34

Panie Magacz bardzo prosimy o chodniki jadąc od Piotrkowa bo ten co był przed panem był proszony kilka krotnie i nic nie kumał

03


Polityka ~Polityka (Gość)07.05.2024 18:22

Tak przysięgali, a przewodnicząca reprezentuje który klub? - KWW Pietrzkowskiej czy już się zbratała z ekipą inną?

51


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)07.05.2024 16:19

I że nie będziemy mieli "pod głosu"
Przysięgamy!

41


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat