Advertisement

Podróż tą drogą będzie bezpieczniejsza

ePiotrkowRegion Środa, 16 listopada 20222
Rozpoczęły się prace związane z remontem drogi powiatowej Sulejów - Kawęczyn - Krasik od mostu w miejscowości Rożenek do granic administracyjnych gminy Aleksandrów. W ramach tego zadania zostanie wyremontowany odcinek drogi o długości niemal 1,5 kilometra.

Ładuję galerię...

Na wykonanie tej inwestycji gmina Aleksandrów pozyskała ponad 500 tys. zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Powiat piotrkowski jako partner realizacji tego zadania przeznaczył dodatkowo kwotę 300 tys. złotych.

 

Na terenie realizacji inwestycji odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli: wójt gminy Aleksandrów Paweł Mamrot, zastępca wójta Daniel Jasion, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Piotrkowie Trybunalskim Zbigniew Starosta oraz pracownik Urzędu Gminy Aleksandrów Czesław Purgał.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Heniek 23 ~Heniek 23 (Gość)16.11.2022 20:18

A czemu nie bylo Z. Z.?

10


BMW ~BMW (Gość)16.11.2022 13:22

Ale prosta, tylko wciskać pedał, nie ważne że krzaki jeżyn za chwile będą na drodze.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat