Advertisement

Pierwszy dzień Letniego Pikniku Rodzinnego za nami (galeria)

UM Piotrków Trybunalski Sobota, 17 lipca 20214
Na sobotę i niedzielę (17-18 lipca) miasto zaplanowało "Letni Piknik Rodzinny" w ramach, którego dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji w pięciu różnych częściach Piotrkowa. Ostatnim sobotnim akcentem wydarzenia było rozpoczynające o godzinie 21:30 przed Mediateką "Kino na leżakach".

Ładuję galerię...

Najwcześniej piknik rozpoczął się na piotrkowskim Starym Mieście, gdzie od godziny 9:00 do 13:00 można było wziąć udział w rodzinnym plenerze malarskim, którego organizatorem jest Ośrodek Działań Artystycznych.

 

Nieco później, bo o 10:00 na stadionie miejskim przy ul. Żwirki rozpoczęły się gry i zabawy w klimacie sportowym, które przygotował Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

W samo południe przed Mediateką rozpoczął się Piknik Naukowy z Politechniką Częstochowską. Wydarzenie przypominało event zorganizowany na otwarcie nowoczesnego obiektu, a wzięło w nim udział setki zainteresowanych piotrkowian. Największą popularnością cieszył się oczywiście łazik marsjański, który zbudowali studenci PC oraz samochód elektryczny wystawiony przez uczelnię.

 

Imprezę dopełniły wydarzenie zaplanowane przez Muzeum oraz Archiwum Państwowe w Piotrkowie, które zaprosiły na piknik o charakterze historycznym na pl. Zamkowym oraz spotkanie z MOK-iem i przyjaciółmi, które odbyło się w Parku im. Jana Pawła II.  Oba rozpoczęły się o godzinie 15:00 i zakończyły trochę po 18:00.

 

Finał pierwszego dnia "Letniego Piknik Rodzinnego" to startujące o godzinie 21:30 "Kino na leżakach", w ramach którego zaplanowano wyświetlenie filmu "Na noże".

 

Kolejne atrakcje czekają piotrkowian w niedzielę od samego rana, a szczegółowy program wydarzenia znajdziecie na naszym portalu.


Zainteresował temat?

3

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Exi ~Exi (Gość)19.07.2021 09:30

Fajnie było

02


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)18.07.2021 11:32

No to chyba pan prezydent obrazi się na mieszkańców za lichą frekwencję i nie będzie nic jak to klasyk powiedział. Jak impreza, taka ilość publiczności :)))

61


było SUPER,dziekuje ~było SUPER,dziekuje (Gość)18.07.2021 09:02

https://media.tenor.com/images/1037daec8f9286d3a2712cf00b45e683/tenor.gif

50


go?ć_bozena ~go?ć_bozena (Gość)17.07.2021 22:21

Aja dziś po popołudniu prze koscolem farnym widziałam przypominającego podobiznę diabla

33


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat