Advertisement

Mieszkańcy regionu na przedświątecznych zakupach

ePiotrkow Niedziela, 20 grudnia 202021
Mieszkańcy naszego miasta tłumnie ruszyli na przedświąteczne zakupy w ostatnią niedzielę przed Bożym Narodzeniem. Wzmożony ruch dało się zauważyć m. in. na Bazarze przy ul. Dmowskiego czy w galerii Focus Mall, które odwiedził nasz fotoreporter. Więcej ludzi niż zwykle odwiedzało także groby swoich bliskich na piotrkowskich cmentarzach.

Ładuję galerię...

Piotrkowianie w olbrzymiej większości stosowali się do panujących obostrzeń, ale przy tłumach jakie zaobserwowaliśmy na targowisku bywało to trudne do wykonania. Dlatego apelujemy, aby pamiętać, że epidemia się nie skończyła i namawiamy do dezynfekcji, dystansu oraz noszenia maseczek na nosie i ustach podczas przedświątecznych zakupów. 


Zainteresował temat?

0

6


Advertisement
Advertisement

Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

foliarz ~foliarz (Gość)20.12.2020 21:20

Cytuję:
Dlatego apelujemy, aby pamiętać, że epidemia się nie skończyła


Według dokumentów, jakie wypłynęły na światło dzienne, akcja pod nazwą "COVID" ma się zakończyć dopiero w marcu 2025. Tak więc na razie "epidemia" przebiega zgodnie ze scenariuszem. Właśnie wprowadzają do spektaklu nowych bohaterów: mutacje koronawirusa. Nie można przecież przez całe 5 lat straszyć COVIDEM-19. Będzie COVID-21 itd. Założyli, że 5 lat wystarczy, aby społeczeństwa zmiękczyć na tyle, by przyjęły Nowy Porządek Świata. Ale to przecież tylko "teoria spiskowa"... Tak więc możecie się uśmiechnąć pod swoimi maseczkami, wszak jest super, zaraz będą szczepionki na COVID-19, potem na COVID-21, itd.

93


cynik ~cynik (Gość)20.12.2020 15:37

Święta ,świętami a więc i nawet w czasie koronki ruch dużo większy. Wszak każdy kto ma trochę kasy chce najbliższym jakowyś prezent sprawić. Ja także to postanowiłem. Ale nie chciałem zaglądać w miejsca "kultowe" i dopiero będące w przyszłości kultowymi choć może nie do końca wszak Ptak działał już wcześniej. I tu przykra niespodzianka. Wiele ze sklepów z branży AGD już nie działa /po stronie wschodniej/...choć na internecie jeszcze "działają" .Żeby nie przynudzać. Wschodnia część miasta za torami kolejowymi powoli ,ale stale staje się pustynią handlową. Chcesz coś konkretnego kupić jedź za tory...Chcesz mieć spokój i ciszę pomyśl o części wschodniej-tej "starej".

72


kto ~kto (Gość)20.12.2020 15:56

otworzone galerie i wielkopowierzchniowe ,teraz świeta i zaraza się rozniesie /celowe działanie/ potem w cudowny sposób zachcą zaszczepić czymś za co nikt nie bierze odpowiedzialności ,,,,,, czy to nie układa się logicznie ? co i dla czego chcą nam wszczepić ? co jst CELEM ich działania ?

125


gość_bystry ~gość_bystry (Gość)21.12.2020 07:45

Dziwię się tym ludziom co tak biegają za tymi zakupami to jest chore co można tak ciągle kupować porazka albo tylko chodzą i nic nie kupują. Chyba że są tak majętni że kupują a później wyrzucają. Pozdrawiam życzę Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

72


gość_ggg ~gość_ggg (Gość)20.12.2020 21:30

Przestańcie o tym wirusie. Jednych tyczy drugich nie. Na nas padło że my mamy się bać go i nie wychodzić. Ale rząd już służbowo może być wszędzie. I oni się nie boją jakoś. Znam osobę co miała niby wirusa. Przeziębienie i nie ma żadnych powikłań itp. Ludzie jak już coś chorują to psychika im każe wierzyć to to właśnie korona. Wszytsko jest w waszych głowach.

31


gość_bbb ~gość_bbb (Gość)20.12.2020 19:45

Ta czarneświeta mikser tanio 1500zł przceniony z 100zł

11


Elle ~Elle (Gość)20.12.2020 18:00

Zarazić się, bo można kupić pomarańcze za 1,50zł taniej... Ludzie całkiem potracili instynkt samozachowawczy. Do tego na zakupy wybierają się całymi rodzinami, zamiast wyznaczyć osobę, która zrobi dla całej rodziny. O ile ryzykowalibyśmy mniej, jakby ludzie myśleć zaczęli. Moja koleżanka z biura, od początku negowała istnienie wirusa, dopóki nie padła jego ofiarą i ma teraz ciężkie powikłania. Teraz chodzi i rozpowiada jak chorowała i przeprasza, za swoją postawę. Morawiecki przed wyborami powiedział, żeby sie nie bać to lemingi się nie bały i skakały.

65


gość_ep ~gość_ep (Gość)20.12.2020 16:10

Nie wykupcie wszystkiego

150


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat