Advertisement

Jak podziękować nauczycielom na koniec roku? [SONDA]

ePiotrkow Środa, 22 czerwca 20228
Zbliża się koniec roku szkolnego. W tym dniu często uczniowie i rodzice dziękują nauczycielom za ich trud i pracę w minionych dziesięciu miesiącach. W naszej sondzie pytamy, jak najlepiej to zrobić.
Fot. freepik.com Fot. freepik.com

Symboliczne kwiaty czy czekoladki od wdzięcznych uczniów dla wychowawców czy nauczycieli ulubionych przedmiotów to rzecz nieobowiązkowa, ale spotykana od bardzo wielu lat. W dzień zakończenia roku szkolnego wdzięczni uczniowie i rodzice chcą w ten sposób podziękować swoim pedagogom. Coraz częściej słyszy się także o zakupie kart podarunkowych (np. w imieniu całej klasy) do różnych sklepów.


Dwa dni przed "ostatnim dzwonkiem" roku szkolnego 2021/2022 pytamy w naszej sondzie, co najlepiej kupić pedagogom.

O tym, jak podziękować nauczycielom za ich całoroczną pracę, będą także rozmawiać w czwartek słuchacze magazynu Magiel. Zapraszamy od godziny 7:30 na antenę radia Strefa FM, a wcześniej zachęcamy do udziału w naszej sondzie. 

ankieta Ankieta

Jak podziękować nauczycielom na koniec roku szkolnego?


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mila ~mila (Gość)24.06.2022 08:28

Najlepiej symbolicznie - kwiatek lub czekoladki, przedszkolaki i klasy 1-3 zamiast tego jakaś laurka własnoręcznie wykonana.
Dla tych, którzy napisali, że nauczyciel dostaje pensję i to powinno wystarczyć, chcę powiedzieć, że w wielu zawodach/pracach poza pensją można również otrzymać premię (uznaniową, roczną, świąteczną itp.), lub klient może zostawić napiwek czy to w restauracji czy u piercera, fryzjera. Więc według mnie te drobne upominki są właśnie czymś w rodzaju premii/napiwku. Nie są obowiązkowe - kto chce, to może dać, kto nie, nie musi

20


iksigrekzet ~iksigrekzet (Gość)22.06.2022 14:54

Jak najlepiej podziękować nauczycielom? Oddalić się jak najszybciej po rozdaniu świadectw na odległość nie mniejszą niż dwa miesiące.

71


To ja ~To ja (Gość)22.06.2022 23:34

Tak jak w każdym zawodzie.... za dobrze wykonaną pracę podziękowania ustne i uścisk ręki. W młodszych klasach może być faktycznie jakis rysunek od ucznia.

61


polcia ~polcia (Gość)22.06.2022 22:27

Nauczyciel ma.pensję którą dostaje za swoją pracę. Nie rozumiem dlaczego trzeba dodatkowo dziękować...tym bardziej za dwa lata zdalnego.

53


goœć_gosia ~goœć_gosia (Gość)22.06.2022 19:07

Jestem nauczycielką i proszę się nie nakręcać. Żadna biżuteria, klejnoty to od męża dostaję i dzieci ze szkoły nie mają obowiązku niczego materialnego mi dawać. Słowo wystarczy - a własnoręcznie wykonany mój portret - toż to szał radości dla mnie - kocham swoją pracę. Pozdrowienia dla wszystkich uczniów.

150


łosioł ~łosioł (Gość)22.06.2022 17:26

Proponuję podziękować zdalnie: zadzwonić i podziękować. ;) Bo - wicie, rozumicie - podczas podziękowań "face to face", to można covida przenosić, tako rzecze kowidologia.

63


wiesniak ~wiesniak (Gość)22.06.2022 16:17

Nauczyciel to byl kiedys,obecnie to zwykli pracownicy zawaleni papierami,zalezni od chumoru dyrekcj.

90


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat