Advertisement

Będzie nadzwyczajna sesja w sprawie cen ciepła

Niedziela, 22 stycznia 2023101
W najbliższy wtorek w Urzędzie Miasta odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta poświęcona podwyżkom za ciepło w Piotrkowie. Zgodnie z programem, głos podczas obrad będą mogli zabrać także mieszkańcy.
Fot. UM Piotrków Fot. UM Piotrków

Zwołanie sesji nadzwyczajnej to efekt wniosku złożonego przez radnych Prawa i Sprawiedliwości. Oprócz Łukasza Janika, Sergiusza Stachaczyka, Piotra Gajdy i Andrzeja Piekarskiego pod wnioskiem podpisali się także Mariusz Staszek oraz Marlena Wężyk-Głowacka.

 

Program obrad został przygotowany przez wnioskodawców. Znajduje się w nim m.in. informacja prezydenta na temat nowej taryfy centralnego ogrzewania oraz wystąpienia mieszkańców.

Radni zaproponowali także podjęcie uchwały w sprawie udzielenia wsparcia finansowego dla mieszkańców dotkniętych podwyżkami.

 

Sesja ma się rozpocząć o godz. 18:00.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

5


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (101)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

padłem ~padłem (Gość)24.01.2023 19:52

po słowach Buziaczka "..czy ja Panią tu zapraszałem?"

50


Głowa ~Głowa (Gość)24.01.2023 09:57

Nareszcie wieczorem będzie okazja zapytać radnych na sesji i w programie na żywo dlaczego podwyższyli sobie dwukrotnie diety radnych z pieniędzy mieszkańców skoro tak się martwią o nasze portfele.

80


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)23.01.2023 08:37

Ile kosztowałoby ciepło gdyby ciepłownia pracowała na węglu ??
Dlaczego prezes nie podał tego porównania , tylko informacje , że węgla nie ma ??

150


Piotrek... Piotrek...ranga23.01.2023 10:16

Tutaj szanowny Panie nie potrzeba dużej ekonomii blokersi jak Pan to napisał nie mówili Panu stawiaj pan dom 300 pan bo dzieci dzieci zapewne poszli w świat do dużych miast bo większe możliwości i teraz problem. CO do wspólnoty nie we wszystkich blokach ona jest większością i miasto to wykorzystuje twierdząc że to nie jest ich problem cos załatwić nie myślę już zrobić wszystko tylko na wspólnotę ze to ona musi wziąść kredyt a gdzie są pieniążki mieszkańców bloków którzy w niej nie są.

50


emeryt ~emeryt (Gość)23.01.2023 22:16

W trybie pilnym powołać ekspertów z dziedziny ciepłownictwa z innego miasta aby sprawdzili czy taryfy przedstawione przez Elektrociepłownię w Piotrkowie Tryb. w URE (do zatwierdzenia), zostały opracowane właściwie w oparciu o rzeczywiste koszty.

101


historyk ~historyk (Gość)24.01.2023 01:09

sesja zakończy wojnę na Ukrainie, Rosja zacznie eksport węgla do Polski, PiS obniży ceny paliw i to spowodują nasi radni co nigdy w życiu nić dla miasta nie zrobili bo zajmują się wyłącznie opowiadaniami o niższych cenach nikt ich nie słucha

54


Piotrek... Piotrek...ranga23.01.2023 11:13

Szanowny Panie proszę mnie nie obrażać tylko pisać potwierdzone informacje to jedno drugie nie czyta pan co pisze napisał Pan dali 3 koła i nie piszac że na zmianę pieca też dali i na ocieplenie również a blokowicza co jak do tej pory skoro pan mi pisze ze mogę się przeprowadzić do własnego domu to Pan może równiez przeprowadzić się do bloku.

92


ono onoranga23.01.2023 15:23

a teraz pisiory będą te dobre bo załatwią dofinansowanie do ciepła mimo ich rządów??ale jaja sami podnosza ceny i sami załatwiają dofinansowania
.

117


A.B. ~A.B. (Gość)23.01.2023 10:27

Nagle radni Pi S-u się obudzili ,albo obudziło ich polecenie z Nowogrodzkiej. .Wstyd ,gdzie byli wcześniej?Warto zapamiętać te nazwiska i odpowiednio głosować w kolejnych wyborach samorządowych .To dotyczy również radnych z innych opcji.

197


Wyborca ~Wyborca (Gość)23.01.2023 19:21

Odwołać Radę Miasta który z pzsorzytow społecznych zlozy taki wniosek i podniesie łapę za odwołanie nieudaczników którzy pobierają około 3tys miesięcznie jest to lajdactwo jakiego w Piotrkowie nie bylo

130


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat