Artykuły do tagu: sportowiec

Wybieramy sportowca roku. Głosowanie już ruszyło
Wystartowało internetowe głosowanie "Sportowe Talenty Powiatu Piotrkowskiego 2023". Teraz mieszkańcy zdecydują komu przypadnie tytuł w kolejnej edycji zabawy organizowanej przez Powiat Piotrkowski.
Wybierzemy najpopularniejszego sportowca ziemi piotrkowskiej
Już po raz kolejny starostwo powiatowe chce nagrodzić środowisko sportowe za wkład w promocję i rozwój sportu i kultury fizycznej naszego regionu. Rozpoczęła się III Edycja Plebiscytu Sportowego Ziemi Piotrkowskiej.
Kto zostanie najlepszym sportowcem ziemi piotrkowskiej?
Rozpoczął się Plebiscyt Sportowy Ziemi Piotrkowskiej. W tym roku obok najlepszych sportowców i trenerów, nagrodzone zostaną także organizacje pozarządowe krzewiące sport i turystykę wśród mieszkańców powiatu.
Olimpijski medal dla Piotrkowa?
Niebawem minie trzydzieści lat od chwili, kiedy Piotrków mógł się pochwalić medalistą olimpijskim. Był nim zapaśnik GKS Piotrcovia Piotr Stępień. Czy jego sukces mają szansę powtórzyć dwaj nasi zawodnicy reprezentujący Polskę na igrzyskach w Tokio?
Znamy najpopularniejszego sportowca ziemi piotrkowskiej!
Znamy najpopularniejszego sportowca, najlepszego trenera oraz sportową nadzieję roku 2020 ziemi piotrkowskiej. Ulubioną sportsmenką naszego regionu została siatkarka UKS "Fuks" Sulejów, Nikola Grzywacz, która w facebookowym głosowaniu zebrała 1438 reakcji kibiców. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi laureatami plebiscytu.
Wybierz Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Piotrkowskiej
Na profilu facebookowym powiatu piotrkowskiego rozpoczęło się głosowanie, które wyłoni zwycięzców Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Piotrkowskiej w 2020 roku. Sportowcy i trenerzy są nominowani w trzech kategoriach, a głos można oddać do 24 lutego.
Wybierzmy najpopularniejszego sportowca i trenera ziemi piotrkowskiej
Rusza kolejna edycja Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Ziemi Piotrkowskiej. Do 12 lutego możemy drogą mailową zgłaszać kandydatów do tytułu. Samo głosowanie odbędzie się na Facebooku i rozpocznie się 15 lutego. Fundatorem nagrody w kategorii "Nadzieja" jest radio Strefa FM. Organizatorem wydarzenia jest powiat piotrkowski, a nasz portal objął je patronatem medialnym.
Murad ma szansę zostać Sportowcem Roku 2020
Trwa 86. edycja Plebiscytu Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Roku. Jest on drugim najstarszym tego typu konkursem na świecie. W tym roku pośród nominowanych znalazł się reprezentant Atletycznego Klubu Sportowego w Piotrkowie, Magomedmurad Gadżijew.
Kto zostanie sportowcem roku ziemi piotrkowskiej?
Dobiega końca głosowanie na sportowca ziemi piotrkowskiej 2015 roku. Czytelnicy epiotrkow.pl i „Tygodnia Trybunalskiego” mogli głosować na swojego kandydata. Ci, którzy zostawili to na ostatnią chwilę mają jeszcze czas do godziny 12.00 w piątek 29 stycznia.
Plebiscyt na Najlepszego Sportowca [VIDEO, FOTO]
Decyzją kapituły plebiscytu zwyciężył tenisista PKTZ Winner Piotrków - Kamil Majchrzak.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat