Advertisement

Artykuły do tagu: plac Litewski

Plac zabaw gotowy za dwa tygodnie?
Być może jeszcze w te wakacje dzieci będą miały szansę pobawić się na nowym placu zabaw, który powstaje w Piotrkowie. Taka inwestycja wystartowała właśnie na placu Litewskim.
Plac zabaw czeka na decyzję konserwatora
Co z miejscem zabaw dla dzieci, które ma powstać na placu Litewskim? O zaawansowanie w przygotowaniu do tej inwestycji, dopytują nasi czytelnicy.
Umowa podpisana. Wiemy, kiedy powstanie plac zabaw
Przetarg zakończono. Udało się znaleźć wykonawcę i podpisać umowę. Wiele wskazuje na to, że mieszkańcy doczekają się w końcu budowy placu zabaw na placu Litewskim. Cierpliwości jednak jeszcze trochę potrzeba, bo - zgodnie z umową - inwestycja ma się skończyć za pół roku.
Drugie podejście do placu zabaw
Ogłoszono przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie placu zabaw na placu Litewskim. To drugie podejście do realizacji tej inwestycji. Z poprzednim wykonawcą miasto rozwiązało umowę, ponieważ firma nie wywiązała się z terminów realizacji inwestycji.
02.01.2022 13:00
Co dalej z placem zabaw?
Pierwotnie miał być gotowy w połowie listopada, następnie do użytku miał być oddany w grudniu. Rok się skończył, a teren przyszłej inwestycji jest nietknięty. Co dalej z placem zabaw na placu Litewskim?
Na placu Litewskim powstanie linarium
Wschodnia część miasta jeszcze w tym roku wzbogaci się o duży i atrakcyjny plac zabaw. Inwestycja zostanie wykonana na placu Litewskim.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat