Advertisement

Artykuły do tagu: modlitwa

Wyruszył na spotkanie z Bogiem
Nocą, w deszczu, w samotności i skupieniu przemierzył ponad 40 kilometrów. Wszystko po to, aby pokonać własne słabości, dla jeszcze lepszego zrozumienia Męki Pańskiej.
Modlili się w międzynarodowym gronie
W pierwszą sobotę kwietnia (2.04.2022) ulicami Piotrkowa Trybunalskiego już po raz 37. przeszedł Męski Publiczny Różaniec. We wspólnej modlitwie udział wzięło ponad 50 mężczyzn z Piotrkowa Trybunalskiego i nie tylko.
Męski różaniec w Piotrkowie skończył 3 lata
Już w sobotę (02.04.2022) Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim rozpocznie czwarty rok działalności. Już po raz 37. piotrkowianie będą mogli wziąć udział w jednej z najstarszych tego typu inicjatyw w Polsce.
05.03.2022 16:11
Z różańcem po pokój
Już po raz 36. ulicami Piotrkowa przeszedł Męski Publiczny Różaniec. Na nabożeństwie zgromadziło się sześćdziesiąt pięć osób, a w sposób szczególny modlitwą otoczono ofiary wojny na Ukrainie.
36. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie - o pokój na Ukrainie
36. edycja piotrkowskiego Męskiego Publicznego Różańca odbędzie się tym razem w pierwszą sobotę Wielkiego Postu. Poprzez rozważanie różańcowych tajemnic bolesnych będziemy starać się otwierać umysły i serca na krzyż, na cierpienia i wyrzeczenia własne oraz na nasz udział w przeżywaniu cierpienia przez inne osoby - zapowiadają organizatorzy.
Prawosławni modlili się o pokój dla Ukrainy
Prawosławni mieszkańcy Piotrkowa modlili się w niedzielę (27.02) o zachowanie pokoju na Ukrainie i na całym świecie. W liturgii w piotrkowskiej cerkwi wzięło udział kilkadziesiąt osób.
Mężczyźni na ulicach Piotrkowa
Szli w intencji pokoju. Męski Różaniec Publiczny organizowany jest już niemal od trzech lat. Dziś (5 lutego) odbył się już po raz 35.
Męski różaniec przejdzie ulicami miasta
Po raz 35. uczestnicy Męskiego Publicznego Różańca przejdą ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. Modlitewne spotkanie tradycyjnie odbędzie się w pierwszą sobotę miesiąca, która tym razem wypada 5 lutego, a uczestnicy będą modlić się m.in. w intencji dotrzymania noworocznych postanowień.
W Nowy Rok zapraszają na męski różaniec
Rok 2022 zaczyna się od soboty. Tradycyjnie już, w pierwsze soboty miesiąca piotrkowianie organizują Męski Publiczny Różaniec. W Nowy Rok, czyli 1 stycznia 2022 r. ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie on już po raz 34.
Z Maryją wejdą w Nowy Rok
Rok 2022 zaczyna się od soboty. Tradycyjnie już, w pierwsze soboty miesiąca piotrkowianie organizują Męski Publiczny Różaniec. W Nowy Rok, czyli 1 stycznia 2022 r. ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie on już po raz 34.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat