Advertisement

Męski Różaniec przejdzie ulicami Piotrkowa

Piątek, 03 lutego 202335
Pierwsza sobota lutego to okazja, by dołączyć do modlitewnego spotkania, w ramach Męskiego Publicznego Różańca. Będzie to już 47. edycja wydarzenia.
fot. materiały organizatora fot. materiały organizatora

Będzie to kolejna okazja, do tego by dać świadectwo swojej wiary, miłości do Boga i ludzi, stawać się lepszymi dla naszych rodzin, współpracowników i czerpać z wiary siłę do tego, aby zmieniać otaczający nas świat na lepsze - mówił Maciej Hubka jeden z uczestników i współorganizator Męskiego Publicznego Różańca w Piotrkowie.

Wydarzenie rozpocznie się od spotkania pod parafią Najświętszego Serca Jezusowego o 10.00, a po wspólnym przejściu ulicami miasta zakończy Mszą Świętą o 11.00 w kościele św. Jacka i Doroty.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

8


Advertisement
Advertisement

Komentarze (35)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

SicMundusCreatusEst ~SicMundusCreatusEst (Gość)04.02.2023 22:19

Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireádh, Czas Końca. Świat umrze wśród mrozu, a odrodzi się wraz z nowym słońcem. Odrodzi się ze Starszej Krwi, z Hen Ichaer, z zasianego ziarna. Ziarna, które nie wykiełkuje, lecz wybuchnie płomieniem. Ess’tuath esse! Tak będzie! Wypatrujcie znaków!

22


goœć_xyz ~goœć_xyz (Gość)04.02.2023 19:30

a co to jest różaniec???? czy to rodzaj demonstracji??

31


Tewu ~Tewu (Gość)03.02.2023 22:41

A tak przy okazji chciałbym spytać co dzieje się z Krzysiem "precz z komuną", 97-300.
Krzysztof jeżeli jesteś chory, czego nie wykluczam, to życzę Ci rychłego powrotu do zdrowia i aktywności na portalu.
Osobiście nie lubię Ciebie, ale epiotrkow bez Twojej aktywności staje się bezbarwny.
Z pozdrowieniem "precz z komuną "- tewu.

22


? ~? (Gość)04.02.2023 12:42

Powinni sie przejsc z łopatami.Chociaż byłby jakiś pożytek.

51


Pobożny ~Pobożny (Gość)03.02.2023 17:13

Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.

165


Rosario ~Rosario (Gość)03.02.2023 16:29

Pan niech pomnoży liczbę waszą i niech spotęguje waszą wzajemną miłość dla wszystkich, jaką i my mamy dla was; aby serca wasze utwierdzone zostały jako nienaganne w świętości wobec Boga, Ojca naszego, na przyjście Pana naszego Jezusa wraz ze wszystkimi Jego świętymi.

56


nnn. ~nnn. (Gość)04.02.2023 05:55

Ostrożnie dzisiaj ślisko na ulicach i chodnikach.....

61


Garstka mężczyzn ~Garstka mężczyzn (Gość)03.02.2023 14:33

otumanionych kadzidłem, uprawiających obrzędy religijne w miejscach do tego nie przeznaczonych, w sposób jaki wyraźnie gani i piętnuj tzw pismo święte. Zaraz znajdzie się nawiedzony "rosario" czy jak mu tam i będzie pouczał "co autor miał na myśli, że to niewłaściwa interpretacja i fragment wyrwany z kontekstu" ....

145


Alosza  Gromkopierdi ~Alosza Gromkopierdi (Gość)03.02.2023 20:42

...i Jezus zstąpił z nieba, i dał schemat budowy koła, po czym rzekł: Jeżeli pojmniecie do czego to służy, to nigdy nie przyjdzie Wam do głowy żeby chodzić pieszo a tyn bardziej na kolanach.

52


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)03.02.2023 16:32

Już się rychtuję na ich oglądanie. A będą znani i liczni piotrkowscy lanserzy, którzy wykorzystują każdą nadarzającą się okazję, żeby przedstawić w przestrzeni publicznej znajomą piotrkowskiej publice swą twarz? Bo jest ich sporo w trybunalskim grodzie.

52


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat