Advertisement

Artykuły do tagu: męski różaniec

Męska modlitwa na ulicach Piotrkowa
Ponad 60 mężczyzn wzięło udział w męskim różańcu ulicami Piotrków. Wydarzenie odbyło się po raz 52.
Piotrkowski Męski Różaniec ze św. Janem Pawłem II
W sobotę 1 kwietnia 2023 r. odbył się 49. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim. W wydarzeniu wzięło udział ponad 60 mężczyzn.
Mężczyźni modlili się na ulicach miasta
Męski Publiczny Różaniec już po raz 48 przeszedł ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. Sobotnie wydarzenie domknęło już czwarty rok działalności tej modlitewnej inicjatywy.
Po raz pierwszy w tym roku uczestnicy Męskiego Publicznego Różańca przejdą ulicami Piotrkowa
Modlitewne spotkanie odbędzie się tradycyjnie w pierwszą sobotę miesiąca, która tym razem wypada 7 stycznia. Będzie to 46. odsłona tego przedsięwzięcia.
Męski różaniec znów przejedzie ulicami miasta
Już po raz czterdziesty drugi ulicami Piotrkowa przejdzie Męski Publiczny Różaniec. Uczestnicy będą modlić się o potrzebne łaski dla Ojczyzny, miasta i rodzin.
Z różańcem będą modlili się o trzeźwość
Przed nami pierwsza sobota miesiąca, a to oznacza, że ulicami Piotrkowa po raz kolejny przejdzie Męski Publiczny Różaniec. To już czterdziesta pierwsza odsłona wydarzenia. Tym razem uczestnicy będą modlić się o trzeźwość.
Z różańcem modlili się o miłość
W pierwszą sobotę lipca ulicami Piotrkowa już po raz czterdziesty przeszedł Męski Publiczny Różaniec. We wspólnej modlitwie wzięło udział blisko pięćdziesięciu mężczyzn.
Różaniec piotrkowskich mężczyzn już po raz 39
W pierwszą sobotę czerwca (04.06.2022) ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszedł XXXIX Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim. We wspólnej modlitwie wzięło udział ok. sześćdziesięciu piotrkowian.
Pogrążeni w modlitwie szli ulicami Piotrkowa (ZDJĘCIA)
Męski Różaniec odbył się w sobotę. We wspólnej modlitwie wzięło udział 55 mężczyzn.
05.03.2022 16:11
Z różańcem po pokój
Już po raz 36. ulicami Piotrkowa przeszedł Męski Publiczny Różaniec. Na nabożeństwie zgromadziło się sześćdziesiąt pięć osób, a w sposób szczególny modlitwą otoczono ofiary wojny na Ukrainie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat