Advertisement

Artykuły do tagu: modlitwa

Mężczyźni modlili się na ulicach miasta
Męski Publiczny Różaniec już po raz 48 przeszedł ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. Sobotnie wydarzenie domknęło już czwarty rok działalności tej modlitewnej inicjatywy.
To już 4 lata wspólnej modlitwy
Kolejna edycja Męskiego Publicznego Różańca przejdzie ulicami Piotrkowa. Wydarzenie jest w mieście organizowane już od czterech lat, a w sobotę (04.03.2023) modlitewny przemarsz zostanie zorganizowany po raz 48.
Mężczyźni z różańcami przemaszerowali przez Piotrków
Już po raz 47. mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i okolic wzięli udział w Męskim Publicznym Różańcu. Tym razem drogę od kościoła Najświętszego Serca Jezusowego do parafii św. Jacka i św. Doroty przemierzyło ponad 50 mężczyzn.
Męski Różaniec przejdzie ulicami Piotrkowa
Pierwsza sobota lutego to okazja, by dołączyć do modlitewnego spotkania, w ramach Męskiego Publicznego Różańca. Będzie to już 47. edycja wydarzenia.
Po raz pierwszy w tym roku uczestnicy Męskiego Publicznego Różańca przejdą ulicami Piotrkowa
Modlitewne spotkanie odbędzie się tradycyjnie w pierwszą sobotę miesiąca, która tym razem wypada 7 stycznia. Będzie to 46. odsłona tego przedsięwzięcia.
45. Męski Publiczny Różaniec ulicami Piotrkowa Trybunalskiego
W pierwszą sobotę adwentu, 3 grudnia, we wspólnej modlitwie wzięło udział niemal 60 mężczyzn. Wydarzenie wpisało się w obchodzony w tych dniach Jubileusz 100-lecia parafii pw. św. Jacka i św. Doroty.
Męski Różaniec przejdzie ulicami Piotrkowa w pierwszą sobotę adwentu
W sobotę (03.12.2022) ulicami Piotrkowa po raz 45. przejdzie Męski Publiczny Różaniec. Grudniowa edycja wydarzenia związana jest również z obchodami 100-lecia Parafii pw. św. Jacka i św. Doroty – macierzystej parafii tej inicjatywy.
Męski Różaniec znów w Piotrkowie
Pierwsza sobota listopada (05.11.2022) to okazja, by dołączyć do modlitewnego spotkania w ramach Męskiego Publicznego Różańca. To już 44. edycja wydarzenia, a tym razem jego uczestnicy zgromadzą się m.in. z myślą o swoich bliskich zmarłych.
Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie tym razem w ramach modlitwy ogólnoświatowej
W sobotę 8 października ulicami Piotrkowa po 43. przeszedł Męski Publiczny Różaniec. Tym razem wydarzenie wyjątkowo odbyło się w drugą, a nie w pierwszą sobotę miesiąca. Zmiany dokonano, aby włączyć dzieło piotrkowskie w organizowany właśnie tego dnia Ogólnoświatowy Męski Różaniec.
Męski Publiczny Różaniec tym razem ogólnoświatowy
Męski Publiczny Różaniec w październiku wyjątkowo odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim w drugą sobotę miesiąca. Będzie to już 43. odsłona wydarzenia. Zmiana terminu wynika z międzynarodowej inicjatywy Ogólnoświatowego Męskiego Różańca.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat