Alarm bombowy ogłoszono w środę wieczorem w markecie przy Wojska Polskiego w Piotrkowie. Administracja obiektu postanowiła ewakuować klientów. Co się wydarzyło?
Policja z Tomaszowa i celnicy z Piotrkowa zabezpieczyli spore ilości alkoholu i papierosów bez akcyzy. Mężczyznę, u którego znaleziono towar, czeka wysoka kara grzywny, na poczet której funkcjonariusze zabezpieczyli już 15 tys. zł.
Prawie 400 przedszkolaków z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego zawitało w środę do Ośrodka Sportu i Rekreacji, by zażyć trochę ruchu. To za sprawą Przedszkoliady, która już po raz trzeci została zorganizowana w naszym mieście. Dzieci, oprócz tego, że świetnie się bawiły, mogły poznać podstawy piłki nożnej, ręcznej, siatkówki czy koszykówki, którą przekazywały im lokalne gwiazdy sportu.
W jednym z mieszkań w kamienicy u zbiegu ul. Słowackiego z Owocową w Piotrkowie wybuchł pożar. Do zdarzenia doszło w środę około południa. Przyczyną było zaprószenie ognia. Jedna osoba została poszkodowana.
Nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Uciekał ulicami Piotrkowa volkswagenem. Młody kierowca zatrzymał się dopiero po… uderzeniu w policyjny radiowóz. Okazało się, że 28-latek ma 2,5 promila i zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Do tego był poszukiwany.
Dwóch młodych mężczyzn zatrzymali policjanci przed jedną z dyskotek w powiecie piotrkowskim. Mieszkańcy powiatu tomaszowskiego mieli przy sobie narkotyki. Grozi im do 3 lat więzienia.
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 35-letniego piotrkowianina, który razem ze znajomymi kradł w marketach. Łupem padały słodycze i drogi alkohol.
Policjanci zatrzymali agresywnego kierowcę opla. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, groził i znieważał funkcjonariuszy, a kiedy znalazł się w policyjnym areszcie, zniszczył kamery monitoringu.
Dwa samochody osobowe zderzyły się w okolicach Lidla przy ul. Kostromskiej. Jedna osoba została poszkodowana.
Policjanci z Radomska zatrzymali mężczyznę, który prowadził pojazd mając 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca próbował wręczyć funkcjonariuszom 1100 złotych w zamian za... zakończenie sprawy.