Advertisement

Artykuły do tagu: kwalifikacje

Kamil Majchrzak nie zagra w Wimbledonie
Kamil Majchrzak niestety nie zagra w Wimbledonie. Piotrkowianin poniósł niespodziewanie porażkę w 3, a zarazem decydującej rundzie kwalifikacji do turnieju głównego.
Kamil Majchrzak wygrał w I rundzie kwalifikacji wielkoszlemowego turnieju
Kamil Majchrzak pokonał Yannicka Madena w pierwszej rundzie kwalifikacji Wimbledonu. Piotrkowski tenisista wygrał z Niemcem bez straty seta.
Krótsza droga na olimpiadę?
Niewykluczone, że w związku z epidemią koronawirusa nasi zapaśnicy zamiast do Tokio, polecą do Londynu. Zawodnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek i Magomedmurad Gadżijew wezmą niebawem udział w olimpijskich turniejach kwalifikacyjnych.
Jak podbić rynek pracy z TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim?
Chcąc być atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy lub uzyskać awans, wiele osób decyduje się na zmianę kwalifikacji lub podniesienie swoich kompetencji zawodowych. Pomocna w tym jest TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim, która znacząco wyróżnia się na rynku edukacyjnym dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze oraz profesjonalnie wyposażonym pracowniom.
Nasi powalczą o kwalifikacje olimpijskie
Piotrkowscy zapaśnicy Radosław Grzybicki i Mateusz Bernatek powalczą o medale podczas Mistrzostw Świata w Zapasach w Stylu Klasycznym, które odbędą się 5-10 września w Las Vegas. To będzie też pierwsza szansa, żeby wywalczyć awans do Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro.
Jesteś pomiędzy 18 a 25 rokiem życia i chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Skorzystaj z kursów organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Piotrkowie.
Dodatkowe kwalifikacje dla uczniów z Czarnocina
Od 1 września 2012 r. powiat piotrkowski i Zespół Szkół Rolniczych w Czarnocinie realizują projekt “Kwalifikacje zawodowe” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.
4 kwietnia w całej Polsce w tym również w naszym regionie rusza tzw. kwalifikacja wojskowa osób urodzonych w 1992 roku.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat