Advertisement

Krótsza droga na olimpiadę?

ePiotrkowŚwiat Piątek, 28 lutego 202029901
Niewykluczone, że w związku z epidemią koronawirusa nasi zapaśnicy zamiast do Tokio, polecą do Londynu. Zawodnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek i Magomedmurad Gadżijew wezmą niebawem udział w olimpijskich turniejach kwalifikacyjnych.

Jeśli uda im się awansować do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, niewykluczone, że ostatecznie mogą polecieć do stolicy Wielkiej Brytaniii, ponieważ w związku z epidemią koronawirusa rozważane jest przeniesienie olimpiady do innego kraju.

 

Kwalifikacje olimpijskie będzie można wywalczyć podczas dwóch turniejów: europejskiego (19-22 marca na Węgrzech) i światowego (30 kwietnia -3 maja w Bułgarii).

 

 


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)29.02.2020 07:12

Na Igrzyska Olimpijskie, nie na olimpiadę jak w tytule. Olimpiada to okres 4 lat między Igrzyskami Olimpijskimi. Takie trudne?

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat