Advertisement

Artykuły do tagu: Londyn

Piotrkowianka wystąpi w londyńskiej Operze Królewskiej
Urodzona w Piotrkowie artystka operowa, Aleksandra Olczyk już we wrześniu wystąpi w Operze Królewskiej w Londynie. Absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego wcieli się w rolę Królowej Nocy w mozartowskim Czarodziejskim Flecie. Dla sopranistki będzie to debiut w siedzibie brytyjskiej Królewskiej Opery oraz Baletu.
Krótsza droga na olimpiadę?
Niewykluczone, że w związku z epidemią koronawirusa nasi zapaśnicy zamiast do Tokio, polecą do Londynu. Zawodnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek i Magomedmurad Gadżijew wezmą niebawem udział w olimpijskich turniejach kwalifikacyjnych.
Młodzież z Aleksandrowa wystąpi w Londynie!
Już 15 lipca nieformalna grupa Magistic Dance wystąpi jako jedyna grupa z Polski na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Młodzieży pt."International Youth Arts Festival" w Londynie.
Najbardziej znana blondynka w Polsce
Aktorka i wokalistka. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Urodzona w Opolu, w którym rozwijała się muzycznie. Śpiewa w zespole Soul City, z którym doszła do finałowej piątki w programie muzycznym „X Factor”. Obecnie pracuje w Teatrze Roma w Warszawie. Cała Polska poznała i pokochała ją za Blondynkę z reklamy Playa.
Bez medalu, ale z bagażem doświadczeń
Igrzyska XXX Olimpiady w Londynie przeszły już do historii. Polska reprezentacja spisała się w nich słabo - zdobywając 10 medali i plasując się dopiero na 30. miejscu w klasyfikacji państw. W Londynie liczyliśmy na dobry występ Adama Kszczota - biegacza, który związany jest z Piotrkowem.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat