Artykuły do tagu: kawa

26.11.2015 06:56
Kawowe musy i pianki
Czy ktoś mógłby się oprzeć czemuś tak delikatnemu i aksamitnemu jak musy i pianki? Niebo w gębie! Ja w wybranych przepisach tę subtelność połączyłam z energetyczną, mocną kawą. Przepisy są naprawdę bardzo proste i szybkie do wykonania.
Delegacja chińskiej armii w Tomaszowie
Brygadę Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim odwiedziła delegacja Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej na czele z generałem broni Jia Xiaovei.
Agnieszka Warchulińska zasłużona dla kultury
Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agnieszka “Agawa” Warchulińska (“Tydzień Trybunalski”, ePiotrkow.pl, Radio Strefa FM), otrzymała odznakę “Zasłużony dla Kultury Polskiej” przyznawaną przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego.
Nowy dowódca tomaszowskich kawalerzystów
We wtorek, 5 sierpnia zgodnie z ceremoniałem wojskowym odbyła się uroczystość objęcia obowiązków przez pułkownika doktora Stanisława Kaczyńskiego na stanowisku dowódcy 25. Brygady Kawalerii Powietrznej im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Tomaszowie Mazowieckim.
Początek wakacji z kawą i czekoladą
Sposoby parzenia kawy, kawowe ciekawostki, czekoladowo-kawowe atrakcje dla dzieci to wszystko oferowała Cukiernia Sowa w piotrkowskiej galerii podczas warsztatów kawowych.
Cukiernia Sowa w Focus Mall zaprasza na warsztaty kawowe
Sposoby parzenia kawy, ciekawostki o tym lubianym przez Polaków napoju, atrakcje dla dzieci to wszystko podczas warsztatów kawowych na które 4 lipca zaprasza Cukiernia Sowa w Galerii FOCUS MALL.
Piotrków filmowy w „Polityce”
„Miasto do kadru” to tytuł artykułu jaki ukazał się w najnowszym wydaniu „Polityki”. Autorka tekstu Joanna Podgórska przypomina najsłynniejsze filmy, które były kręcone w Piotrkowie. Na stronach popularnego tygodnika znajdziemy także 11 aktualnych i historycznych zdjęć trybunalskiego grodu.
Concordia biedniejsza o trzy punkty
Łódzki Związek Piłki Nożnej zweryfikował spotkanie 19. kolejki IV ligi (grupa łódzka) Jutrzenka Warta – Concordia Piotrków. Na boisku wygrali piotrkowianie 2:1. Mecz został jednak zweryfikowany jako walkower na korzyść Jutrzenki.
Naczelny Sąd Administracyjny oddalił wniosek wojewody łódzkiego o kasację wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który uchylił zakwestionowaną przez wojewodę uchwałę Rady Powiatu w Bełchatowie o likwidacji Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łękawie.
O
W galerii Focus Mall dziś i jutro (sobota, niedziela) można spotkać się autorką książki „Piotrków między wojnami. Opowieść o życiu miasta 1918-1939” Agnieszką Warchulińską. Poza tym można obejrzeć wystawę zdjęć z tej – cieszącej się dużym zainteresowaniem – książki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat