Advertisement

Artykuły do tagu: dziewczynka

Zaginiona 7-latka odnaleziona przez policjanta po służbie
Uwagę policjanta będącego po służbie zwróciła 7-letnia dziewczynka, która na jednej z ulic biegała pomiędzy pojazdami. Funkcjonariusz zaopiekował się dzieckiem do czasu ustalenia rodziców. Dziecko bezpiecznie trafiło pod opiekę.
Potrzebna pomoc dla Sandry
Ośmioletnia Sandra i jej niepełnosprawna mama z Piotrkowa potrzebują pomocy. U dziewczynki zdiagnozowano niepełnosprawność intelektualną. Sandra potrzebuje specjalistycznego leczenia, na które jej mamy nie stać.
W 2023 pierwsza była Alicja
Alicja Ruzga jest pierwszym dzieckiem urodzonym w gminie Wolbórz w 2023 roku. Dumni rodzice Edyta i Rafał przyjęli gratulacje od burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa.
9-letnia rowerzystka potrącona na przejściu
Na ul. Piotrkowskiej w Opocznie doszło do potrącenia dziecka 9- latki, która rowerem przejeżdżała przez przejście dla pieszych. Na szczęście dziewczynka nie odniosła poważnych obrażeń ciała.
13-miesięczna piotrkowianka połknęła środek do udrażniania rur
Do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi trafiła 13 - miesięczna dziewczyna, która połknęła środek do udrażniania rur. U dziecka doszło do poparzenia języka i przełyku. Do zdarzenia doszło 13 grudnia w Piotrkowie.
11-latka wezwała pomoc do rannej mamy
Coraz więcej dzieci wie jak zachować się w sytuacjach kryzysowych. Przykładem jest 11-letnia Alicja z Sulejowa, która zadzwoniła pod numer 112 po pomoc dla rannej w wypadku mamy.
Region: Potrącona trzynastolatka w szpitalu
Policjanci z Bełchatowa badają okoliczności potrącenia 13-letniej bełchatowianki. Do wypadku doszło około 14.30 na ulicy 1 Maja w Bełchatowie.
Dziecko trafiło do szpitala w Łodzi.
16-letnia tomaszowianka zmarła na świńską grypę
Zmarła 16-latka z Tomaszowa, która została zarażona świńską grypą.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat