Artykuły do tagu: ciepłociąg

Awaria ciepłociągu w Piotrkowie. Nie będzie ciepła!
W Piotrkowie doszło do kolejnej awarii ciepłociągu. Tym razem pęknięcie nastąpiło w rejonie Starego Miasta, a ciepła i cieplej wody będzie brakowało po wschodniej stronie miasta.
Uwaga! Awaria ciepłociągu na ul. Hutniczej
Tuż przed godziną 13:00 otrzymaliśmy informację z Elektrociepłowni Piotrków, że awarii uległ jeden z ciepłociągów w ul. Hutniczej. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących zakresu awarii oraz ewentualnego wyłączania ciepła w tym rejonie miasta. Czekamy na szczegółowe informacje.
Awaria ciepłociągu usunięta
- Nasze działania trwały dłużej niż zakładaliśmy, ponieważ po odkopaniu rur, okazało się, że to nie jedna, ale dwie wymagają naprawy - poinformowali nas robotnicy pracujący nad naprawą awarii, która pozbawiła ciepła wielu mieszkańców okolic Targowiska przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
Awaria sieci ciepłowniczej przy ul. Belzackiej. Wstrzymano dostawy ciepłej wody
W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do awarii sieci ciepłowniczej zlokalizowanej w rejonie bloku przy ul. Belzackiej 64 w Piotrkowie. W związku z tym od wczesnych godzin porannych wstrzymano dostawy ciepła do wszystkich obiektów zasilanych z komory ciepłowniczej zlokalizowanej w rejonie skrzyżowania ulic Armii Krajowej i Sikorskiego.
Awaria w Piotrkowie. Brak ciepłej wody (AKTUALIZACJA)
Spółka Elektrociepłownia Piotrków poinformowała, że nastąpiła awaria ciepłociągu. W całym mieście występują problemy z dostarczaniem ciepłej wody. Awaria została zlokalizowana.
Inwestycja w ciepło przy ul. Żwirki
Do końca czerwca mają zakończyć się prace przy budowie ciepłociągu w ulicy Żwirki. Nowa instalacja jest już gotowa, do wykonania pozostały jeszcze przyłącza do miejskich budynków. Prace są elementem kilkuletnich działań polegających na restrukturyzacji systemu ciepłowniczego.
Trwa budowa ciepłociągu w ul. Żwirki
Dom Pomocy Społecznej, ZSP nr 1 i zaplecze Stadionu Miejskiego "Concordia" wkrótce zostaną podłączone do miejskiej sieci ciepłowniczej, będą mogli z niej korzystać również mieszkańcy okolicznych posesji.
Awaria ciepłociągu w ul. Poprzecznej w Piotrkowie Trybunalskim
Mieszkańcy ul. Poprzecznej w Piotrkowie Trybunalskim od czwartku nie mają ciepłej wody. Jest to związane z awarią ciepłociągu.
Zbudują ciepłociąg. Które budynki zostaną podłączone do miejskiej sieci?
Kolejny odcinek ciepłociąg powstanie w Piotrkowie. Do miejskiej sieci mają zostać podłączone budynki od ulicy Próchnika aż do ul. Żwirki.
Będzie rura z Bełchatowa?
Czy Piotrków będzie ogrzewany ciepłem wytwarzanym w Elektrowni Bełchatów?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat