Awaria ciepłociągu usunięta

Sobota, 30 stycznia 20217
- Nasze działania trwały dłużej niż zakładaliśmy, ponieważ po odkopaniu rur, okazało się, że to nie jedna, ale dwie wymagają naprawy - poinformowali nas robotnicy pracujący nad naprawą awarii, która pozbawiła ciepła wielu mieszkańców okolic Targowiska przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
fot.: K. Żołądek fot.: K. Żołądek

Konieczność naprawienia drugiej rury, spowodowała przedłużenie się prac. Te zakończyły się około 2.00 w nocy. Następnie procedura wymagała zalania rur wodą i dopiero wówczas "puszczenie" ciepła. W mieszkaniach będzie to odczuwalne dopiero około popołudnia. W kranach powinna być już wtedy ciepła woda, a kaloryfery będą znowu ogrzewały pomieszczenia mieszkańców.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_wieśniak ~gość_wieśniak (Gość)31.01.2021 16:28

Jak mi w domu jednorodzinnym padnie piec, to nikt nawet nie wspomni o moim problemie, którego rozwiązanie potrwa kilka ładnych dni, a o wyłożeniu kilku tysi nie wspomnę. A jak wam w tych waszych spółdzielczych mieszkaniach wyłączą ogrzewanie na dobę to narodowa tragedia.

31


czas ~czas (Gość)30.01.2021 13:50

A kiedy były ostatnio remontowane?

41


mąż/ ~mąż/ (Gość)31.01.2021 10:11

Awarie się zdarzały , zdarzają i zdarzać będą. Dobrze , że już naprawiony ciepłociąg.

21


gość_tyuu78 ~gość_tyuu78 (Gość)30.01.2021 19:52

Takie cieplo ze przy odpowietrznionych kaloryferach, odkreconych termostatach max temp w mieszkaniu to 20 C. Smiechu warte

03


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat