Advertisement

Artykuły do tagu: ciepła

„Mamy dość!” Protest mieszkańców pod Urzędem Miasta [ZDJĘCIA]
Około dwóch godzin trwała manifestacja mieszkańców Piotrkowa, którzy w czwartkowe popołudnie wyszli, aby wyrazić swój sprzeciw wobec podwyżek cen ciepła w Piotrkowie.
Prezydent zabrał głos w sprawie cen ciepła
Prezydent Krzysztof Chojniak był we wtorek gościem programu "O tym się mówi" w radiu Strefa FM. Głównym tematem wywiadu był wzrostu cen ciepła w Piotrkowie. Zdradził także, czy pojawi się na proteście mieszkańców, który ma się odbyć w czwartek.
17.01.2023 15:37
Te słowa do prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka skierowała Marlena Wężyk-Głowacka. Radna wspólnie z Konradem Czyżyńskim zorganizowała we wtorkowe popołudnie konferencję prasową na temat drastycznych podwyżek cen ciepła w Piotrkowie.
Ceny ciepła. W Łasku podobnie jak w Piotrkowie...
Wracamy do drastycznych podwyżek cen ciepła , tym razem w nawiązaniu do wydarzeń w Łasku, gdzie około 200 protestujących przeciwko podwyżkom cen stawiło się pod urzędem miasta.
Podwyżka cen ciepła w Piotrkowie. Co należy wiedzieć?
Noworoczny "prezent" w postaci olbrzymiej podwyżki cen ciepła bulwersuje piotrkowian. Zarządcy nieruchomości, spółdzielnie mieszkaniowe oraz indywidualni najemcy liczą procenty, porównują , zadają pytania… Wobec natłoku różnych, często sprzecznych informacji, coraz trudniej mieszkańcom zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi.
Ogrzewanie domu pompą ciepła – czy to się opłaca?
Pompa ciepła to niskotemperaturowe urządzenie grzewcze, które wykorzystuje odnawialne źródła energii – wiatr, wodę lub geotermię. Jest ono energooszczędne i przyjazne dla środowiska, umożliwia ogrzewanie pomieszczeń oraz podgrzewanie wody użytkowej. Dowiedz się, czy warto zainstalować pompę ciepła i ile to kosztuje.
Awaria magistrali ciepłowniczej usunięta. Kiedy będzie ciepło w mieszkaniach?
11 listopada o godz.10.00 została wstrzymana dostawa ciepła do węzłów cieplnych zasilanych z komory K-6, K-7 , K-8, w związku z tym nastąpił brak dostaw ciepła do obiektów zlokalizowanych pomiędzy ulicami Dmowskiego, Energetyków, Al. Concordii, Al. Sikorskiego, Al. Armii Krajowej i Górną.
Awaria! Mieszkańcy Piotrkowa pozbawieni ciepła
Bez miejskiego ciepła będzie musiało sobie poradzić kilka tysięcy mieszkańców miasta. Ma to związek z koniecznością usunięcia awarii magistralnej sieci ciepłowniczej, zlokalizowanej w rejonie Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Dmowskiego 27. Prace powinny zakończyć się jeszcze dziś.
Ostatni dzień spisu źródeł ciepła
Czwartek to ostatni moment na złożenie deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). 30 czerwca kończy się rządowy spis źródeł ciepła w domach, mieszkaniach oraz obiektach usługowych.
Spis źródeł ciepła. Czas się kończy
Trwa rządowy spis źródeł ciepła w domach, mieszkaniach oraz obiektach usługowych. Właściciele lub zarządcy budynków stosowną deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) muszą złożyć do końca czerwca.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat