Artykuły do tagu: aktywność

Ferie rozpoczęte. Piotrkowscy uczniowie nie będą się nudzić
Wraz z trwającym weekendem dzieci m.in. z województwa łódzkiego rozpoczęły ferie zimowe. Z pewnością na myśl o nich cieszy się wielu uczniów, dla których będzie to chwila na odpoczynek od codziennych obowiązków szkolnych. Sprawdziliśmy, jakie atrakcje czekają na dzieci w Piotrkowie.
Najlepsze sposoby na zimową aktywność
Zima to idealny czas, aby odkrywać radość z aktywności na świeżym powietrzu i cieszyć się pięknem śnieżnych krajobrazów. Jednak jeśli chcesz w pełni korzystać z zimowych przygód, ważne jest, aby odpowiednio się przygotować. Oto kilka wskazówek, jak cieszyć się zimą w zdrowy i aktywny sposób, nie zapominając o możliwościach oszczędzania dzięki kodom rabatowym.
Jak pracowali radni w 2023 roku? Sprawdziliśmy liczbę zapytań i interpelacji
190 interpelacji i zapytań złożyli piotrkowscy radni przez cały 2023 rok. Najwięcej z nich do władz miasta skierował Łukasz Janik. 13 radnych z 23-osobowego składu przez 12 miesięcy poprzedniego roku ani razu nie wykazało się taką aktywnością.
Kadencja zakończona. Sprawdzamy aktywność posłów z okręgu 10
Już tylko tygodnie dzielą nas od najbliższych wyborów parlamentarnych. Posłowie na Sejm IX kadencji zakończyli w środę (30.08.2023) swoją pracę, jeśli chodzi o posiedzenia parlamentu. W tym czasie obradowali 81 razy. Postanowiliśmy sprawdzić jaką aktywnością wykazali się od listopada 2019 roku ci, których wybraliśmy z okręgu 10, obejmującego m.in. Piotrków Trybunalski i powiat piotrkowski.
Postawić się zimie, czyli jak znaleźć dobry nastrój, kiedy przytłacza otoczenie
Zima kojarzy się ze śniegową bielą, ale to tylko jej jasne oblicze, druga strona tej pory roku jest mniej idealistyczna i oznacza nadejście niskich temperatur oraz małych ilości światła słonecznego. W tym trudnym czasie należy bardziej pochylić się nad stanem własnej psychiki i popracować nad wewnętrzną równowagą oraz dobrym nastrojem. A więcej informacji o leczeniu i profilaktyce chorób, diecie i zdrowym stylu życia, znajdziesz w nowym serwisie https://www.adamed.expert
Wsparcie zdrowia i aktywności zawodowej starzejących się pracowników w Polsce w systemie opieki profilaktycznej
Nasze społeczeństwo starzeje się - według ostatnio publikowanych danych GUS, co 5 mieszkaniec Polski ma ponad 65 lat*. Oznacza to rosnącą potrzebę jak najdłuższej aktywności zawodowej wszystkich osób pracujących.
Jedni pracują, inni obserwują, czyli o sejmowej aktywności posłów naszego okręgu
Do najbliższych wyborów parlamentarnych pozostał niespełna rok. Od listopada 2019 do końca października 2022 posłowie Sejmu RP spotykali się na 64 posiedzeniach, a obradowali łącznie przez 155 dni. Jaką aktywnością wykazywali się w tym czasie parlamentarzyści z okręgu 10, obejmującego m.in. Piotrków Trybunalski i powiat piotrkowski? Sprawdziliśmy to.
5. edycja Strażackiego 9,98 już za nami
500 osób wzięło udział w kolejnej edycji sportowej imprezy Strażackie 9,98. Uczestnicy mogli pokonać dystans niespełna 10 kilometrów jadąc na rowerze, biegnąc lub maszerując z kijkami nordic walking.
Jak poprawić elastyczność stawów?
Stawy to bardzo istotne elementy naszego ciała. Trudno sobie wyobrazić poprawne funkcjonowanie bez odpowiedniej ich profilaktyki. Osoby zdrowe być może zbyt często je nadwyrężają, ale jednak problemy z nimi są tak istotne, że jedyną rzeczą, o której marzą takie osoby to ich elastyczność. Nie na darmo mówi się, że "w zdrowym ciele zdrowy duch" - i tak też faktycznie jest. Mamy kilka sposobów na to, aby poprawić ich zdolności motoryczne. Aby się dowiedzieć więcej, zachęcamy do zapoznania się z poniższym tekstem.
Gorilla Wear - odzież sportowa dla wymagających
Aktywność fizyczna to ważny element życia. Poprawia zdrowie, samopoczucie, pomaga zachować prawidłową sylwetkę. Aby uprawianie sportu odbywało się w komfortowych warunkach, warto zadbać o odpowiednią odzież sportową.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat