Advertisement

Artykuły do tagu: Piotrów

Zmodernizują miejskie ciepłownie
- Dla miejskiego ciepłownictwa nie ma lepszej alternatywy – to zdanie kilkukrotnie było powtarzane w poniedziałek w siedzibie Elektrociepłowni Piotrków. Podpisano tam umowę na modernizację miejskich ciepłowni. Zamiast węgla będą one teraz zasilane gazem.
Prawosławni z Piotrkowa świętują Boże Narodzenie
7 stycznia Boże Narodzenie obchodzone jest w kościele prawosławnym. Przyjście Chrystusa na świat wierni tego kościoła świętują także w Piotrkowie.
Okradły starszego mężczyznę w jego mieszkaniu
Uważajcie na złodziei! W czwartek w Piotrkowie dwie młode kobiety okradły starszego mężczyznę. Z mieszkania przy ul. Hutniczej zabrały mu znaczną sumę pieniędzy i... paszport.
Sprawca wypadku w al. Piłsudskiego usłyszał zarzuty
W poniedziałek został zatrzymany, we wtorek dostał zarzuty prokuratorskie. Sprawca wypadku, do którego doszło w al. Piłsudskiego w Piotrkowie to 29-letni mieszkaniec gminy Rozprza.
Piotrkowianie pomagają Polakom z Białorusi
"Wschód - Zachód" to koncert charytatywny organizowany, by wesprzeć Polaków mieszkających na Białorusi. Nasi rodacy od wielu lat chcą odwiedzić swój kraj, jednak ze względów finansowych nie mają takiej możliwości. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Gołębie pocztowe pierwszy raz zaprezentowały się w Piotrkowie
Ponad 150 okazów gołębi zaprezentował piotrkowski oddział Związku Hodowców Gołębi Pocztowych podczas okręgowej wystawy po raz pierwszy zorganizowanej w Piotrkowie. W sobotę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 mieszkańcy mogli podziwiać najpiękniejsze okazy, które pojawią się także na Ogólnopolskiej Wystawie Gołębi w Sosnowcu. Rozdano również puchary dla zasłużonych hodowców.
Czy w Piotrkowie występuje zjawisko kupowania głosów wyborczych?
Pierwsza tura wyborów samorządowych już w najbliższą niedzielę, będziemy wybierać nowych przedstawicieli do rad gmin, powiatów i sejmiku wojewódzkiego oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów. Należy pamiętać, że za proceder kupowania głosów grozi odpowiedzialność karna.
Dlaczego wszyscy kandydaci lewicy nie startują pod wspólnym szyldem?
Do Sejmiku Województwa Łódzkiego pod szyldem SLD, a do Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i Rady Powiatu Piotrkowskiego z list KWW Koalicja Samorządowa wystartują kandydaci na radnych, reprezentujący Sojusz Lewicy Demokratycznej i środowiska lewicowe. Niektórzy do tej pory kojarzeni z lewicą znaleźli się także na innych listach wyborczych, ale - jak podkreślał Grzegorz Adamczyk - przewodniczący piotrkowskiego SLD nie mają oni poparcia Sojuszu.
ZSP nr 2 w Piotrkowie ma nową ekopracownię
W środę (28 stycznia) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie odbyło się uroczyste otwarcie nowej ekopracowni.
Komenda Miejska Policji w Piotrkowie informuje, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w Warszawie organizuje konkurs skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs przeprowadzony zostanie przez Zespół do Spraw Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi w Departamencie Polityki Migracyjnej w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych z siedzibą w Warszawie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat